Kristel Aaslaid tegi elus kannapöörde ja võtab suuna välismaale: see tundus praegu õige

Kristel Aaslaid
Kristel Aaslaid — FOTO: TV3

“Stuudio” saates käis külas lauljatar ja näitlejanna Kristel Aaslaid, kes rääkis lähemalt, miks otsustas ta ühtäkki Taani õppima minna.

Miks otsustas Aaslaid just Taani kasuks? “Seda tehnikat õpetavad Eestis ka Maiken ja Bert WAF koolis ja ma oleksin võinud sinna minna, aga mul natuke sügeles see, et ma pole kunagi teinud seda otsust, et minna välismaale õppima. Point oli minna otse allikani, mu õde elab Kopenhaagenis ja et oleks natukene õhu vahetus. See tundus praegu õige,” avaldab ta.

“Piinlik, aga paar aastat tagasi sain ma aru, et täpselt nagu pillimängijad harjutavad koguaeg ehk see, et ma olen koguaeg laulmisega hakkama saanud, ei tähenda, et ma olen nüüd oma ala meister ja nüüd on kõik,” täpsustab Aaslaid õpingute põhjuseid.

Kuigi Kristel armastab ka näitlemist endiselt väga, siis pole tema jaoks maailmas parimat tunnet kui see, et ta saab koos oma bändipoistega laval ringi karata. Juba täna toimuval suurejoonelisel Eesti Muusikaauhindade galal astub üles ka Gram-of-Fun. “See annab artistidele võimaluse näidata, mis nende kupli all päriselt toimub,” jääb Aaslaid nende šõu osas veel salapäraseks. 

Vaata intervjuud videost!

Kommentaarid puuduvad