Isaks saamine mõjutas muusikukarjääri? Stefan: muidu olin rohkem ööinimene, aga nüüd…

Stuudio

Stefan käis
Stefan käis "Stuudio" saates rääkimas, kuidas mõjutas isaks saamine tema muusikukarjääri! — FOTO: Kuvatõmmis videost

“Stuudio” saates käis külas armastatud laulja Stefan Airapetjan, kes pälvis Kadrioru lossis toimunud autasustamisel kaks Kuldset Plaati kategooriates “Aasta raadiohitt 2023” ja “Aasta uustulnuk 2023”. Muuhulgas rääkis Stefan, kuidas mõjutab isaks olemine tema muusikukarjääri!

“On olnud väga sündmusterohke aasta ja nii palju on juhtunud. Armeenia saade, Eurovisioon, Eesti Muusikaauhinnad ja nüüd olen veel isa. Nii palju korraga,” räägib Stefan.

Stefan noppis Eesti Muusikaauhindadelt neli kujukest ning nüüd lisandus tema trofeede hulka kaks Kuldset Plaati. “Siin (Kuldsel Plaadil) on täiesti teistsugused auhinnad ja eraldi loo ehk “Miraaži” eest polnud ma veel (auhinda) saanud. See näitab, et seda lugu on mängitud väga palju raadiotes ning see on inimestele korda läinud,” selgitab ta. “Ja “Aasta uustulnuk 2023″ auhinda võtan ma selliselt, et mind on märgatud kui tõusvat artisti. Selle üle on väga hea meel,” lisab Stefan.

Kas auhinnad on Stefanit muusikuna muutnud? “Ma ei hakka otseselt oma kirjutamise stiili muutma. Eks me teeme seda, mida teeme ja kui tuleb (tunnustus), siis tuleb ning oleme selle eest tänulikud,” kinnitab ta.

Vaata videost, milline näeb välja Stefani kodune rutiin ning kuidas mõjutab isa roll tema muusikukarjääri! 

Kommentaarid puuduvad