Ihuüksinda kolmikuid kasvatav noor ema: see tuli mulle väga suure šokina, sest olime ka abielus

Sigrid Holmsen
Sigrid Holmsen — FOTO: Sigrid Holmsen/Instagram

2021. aasta kevadel “Eestimaa uhkuse” tiitli pälvinud Sigrid Holmsen kasvatab üksipäi kolme vahvat poisiklutti, kes on tänaseks juba kolmeaastased. Reporter Tuuli-Ann käis noorel emal külas, et uurida, kuidas on ihuüksi kolme last kasvatada.

Sigrid tunnistab, et neid hetki, kus lained löövad pea kohal kokku ja tekib tunne, et tahaks lihtsalt ära minna, on pea iga päev. “Siis ma ikkagi astun eemale ja lasen neil olla. Vahepeal olen pidanud ka ukse kinni panema, et ma saaksin korra hingata ja nemad saaksid ka maha rahuneda,” avaldab noor üksikema.

Kõigest 26-aastase Sigridi pojad kannavad uhkeid norrapäraseid nimesid – Styles, Samwise ja Steffen. Ema jäi kolmikutega üksi koheselt pärast beebide sündi. “Alguses oli selline, et äkki midagi muutub ja otsustatakse ümber. See tuli mulle väga suure šokina, et ma üksi jään, sest ma olen endale alati tahtud terviklikku perekonda ja ma olin ka abielus, nii et miski ei viidanud sellele, et ma jään üksinda,” meenutab Sigrid.

Sigridil ja tema endisel abikaasal oli vahetult enne kolmikuid ka raseduse katkemine olnud ja initsiatiiv uuesti proovida tuli just mehelt. “Kui isa ise ütleb, et on valmis proovima ja isaks saama, siis mis saaks valesti minna?” tõdeb ta.

Vaata lähemalt videost!

Näita 5 kommentaari

Poiste nimed võiks siiski õigesti kirjutada Styles* Steffen*.

Vasta

Ei saa olla vihane või õnnetu sellise õnne juures, kasvatada kolmikuid, mis sest, et tundub raske, see on kõik mööduv nähtus ja lapsed vajavad õnnelikku ema, mõni aasta veel, ja nad lähevad juba kooli, enda ümber tuleb koguda positii

Vasta

jätkan. Enda ümber tuleb koguda positiivseid inimesi, mitte kadetsejaid, kuid miks isa lapsed maha jättis, ei tea, kuid igal juhul ei vääri selline mees tähelepanu, ega ammugi taganutmist, hoia armastus südames, ja tuleb õige mees, kes armastab teid kõiki

Vasta

Ma oleksin õnnelik, kui need toredad lapsed ehtiksid minu kodu

Vasta

No mu meelest selline mees, kes jätaab oma lapsed ja pere maha on täis lammas!
Aga edu ja rõõmu kogu perele! 😊

Vasta