Helen Adamson läbis ihuüksi 300 kilomeetri pikkuse palverännaku: oleksin sinna nõus minema koos vaid ühe inimesega

Helen Adamson
Helen Adamson — FOTO: Taavi Sepp/Kroonika

“Stuudio” saates käis külas laulja ja suunamudija Helen Adamson, kes võttis hiljuti ette 300 kilomeetri pikkuse palverännaku. Miks ta seda tegi?

Säärane palverännak pole Heleni jaoks esmakordne – möödunud aastal kõndis ta 250 kilomeetrit nii, et tal tekkisid villid lausa lihani välja. “Esiteks, see on eneseületus. Teiseks, eelmise aastal oli see minu jaoks tugeva kontakti saamine iseendaga. Minna ja olla täiesti üksi, see oli teekonna etapi osa iseseisvumiseni,” avaldab Helen.

Hispaanias asuv palverännaku tee, mida Helen läbis, on äärmiselt tuntud ja iga aasta läbib seda sadu tuhandeid inimesi. “Kui sa tahad kohtuda erinevate inimestega, siis see on parim koht selle jaoks! Seal on inimesi igalt erialalt. Ainult, kellega ma oleksin sinna nõus minema, on minu elukaaslane,” naerab Helen.

Üks põhjus, miks Helen ja ilmselt paljud teisedki otsustavad iseend avastama minna, peitub sügavamal. “On selline tunne, et mul on ju kõik olemas, miks ma ei ole rahul? Ma otsisin ja otsisin neid vastuseid igaltpoolt, alustades vaimsetest eneseotsingutest, psühholoogid ja psühhiaatrid, korduvad depressioonid… Lõpuks jõudsin pereteraapiani. See oli see valdkond, mis andis mulle arusaamise, miks ma ei ole rahul,” avaldab Helen.

Vaata intervjuud videost!

Kommentaarid puuduvad