Ekspert selgitab, kuidas olla õnnelikus suhtes: seal mingit maagiat ei ole!

Stuudio

Tiina Tiitus
Tiina Tiitus. Foto: kuvatõmmis videost

"Stuudio" saates käis külas isikliku arengu ja suhtenõustaja Tiina Tiitus, kes selgitas, milline näeb välja üks õnnelik suhe ja milliste probleemidega inimesed enim nõustaja poole pöörduvad.

Tiitus selgitab, millised võiksid olla need parameetrid, mille järgi hinnata, kas inimesed on ikka õnnelikus suhtes. "No kui on hea olla. Kui see inimene on sõbralik, te saate hästi hakkama ning ka seksuaalne tõmme on olemas, siis ongi õnnelik suhe," räägib ta. "Seal mingit maagiat ei ole," lisab Tiitus. 

"See õnne asi on väga moodne. Ega ajalooliselt ei ole keegi suhetes seda õnne üldse otsinudki. See õnn on olnud reserveeritud paradiisi jaoks. (Praegu) on sellised enneolematud ajad, kus tohime kogeda ja otsime õnne eluajal," sõnab Tiitus.

"Ja paarisuhtes ei ole armastus üldse kedagi huvitanud. Paljudes suhetes läbi ajaloo on olnud isegi parem, kui armastust pole olnud. Armastus on olnud tehing suguvõsade ja perede vahel," lisab ta.

Milliste probleemidega inimesed enim suhtenõustaja poole pöörduvad ja kuidas võivad suhetele mõjuda käimasolevad jalgpalli maailmameistrivõistlused, vaata täpsemalt juba videost!

Kommentaarid puuduvad