Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti oma Beyoncé? Aasta naisartist Yasmyn: ütlen aitäh ja üritan ennast edasi tõestada

Stuudio

Yasmin
Yasmin. Foto: kuvatõmmis videost

"Stuudio" saates käis külas aasta naisartisti tiitli pävinud Yasmyn, kes rääkis oma edasistest plaanidest Eesti muusikamaastikul.

"Yasmynil on aasta 2022 läinud väga hästi. On olnud väga töökas suvi ning olnud palju uusi võimalusi," selgitab Yasmyn. 

2022. aasta Eesti Muusikaauhindade galal pälvis Yasmyn aasta naisartisti tiitli. "Mina ütleks, et (sellest tiitlist) on kindlasti kasu. Ma arvan, et see annab ka peokorraldajatele kindlustunde, et see Yasmyn vist teeb midagi õigesti," selgitab ta.

Yasmyn on silma paistnud ka oma võimsate etteastetega laval. "Ma ütleks, et see on segu R&B-st (rütmist ja bluusist), hip-hop-ist ja pop-ist. See on see, mida mina muidugi teen ehk segu sellisest kolmest žanrist, mis mulle väga meeldivad," räägib ta.

Kas Yasmyn võiks olla Eesti oma Beyoncé? "Ma ei tea, kas ma ise julgeks seda tiitlit vastu võtta, sest Beyoncé-l on ikka väga raske karikas, mida kanda. Ma ütlen aitäh ja üritan ennast siis edasi tõestada," sõnab Yasmyn.

Yasmyn tähistab peatselt oma 23. sünnipäeva. Kuidas ta plaanib sünnipäeva tähistada ning kui palju talle tegelikult pidutseda meeldib, vaata täpsemalt juba videost!