Ansambli Tuberkuloited solist tögas Uudo Seppa: igal kuningal peab oma narr olema

Indrek Raadik ja Uudo Sepp osalesid ühiselt pokkeriturniiril
Indrek Raadik ja Uudo Sepp osalesid ühiselt pokkeriturniiril — FOTO: kollaaž/Delfi Meedia

Tallinnas toimub juba 2015. aastast saadik maailmakuulus pokkeriturniir Kings of Tallinn ja tänavu on see eriti suur ning kestab kokku 10 päeva. Lisaks professionaalsete mängijatele olid kohal ka mitmed tuntud ja armastatud Eesti kuulsused.

Muusik Uudo Sepp tunnistab, et sellisel turniiril osaleda on tema jaoks esimene kord, ent sõprade seltsis on ta pokkerit mänginud küll. “Peab meelde tuletama seda superstaari aega, kui närv oli laes ja mõtlema nendele hetkedele, kui ma seda närvi alla tõmbasin,” avaldab ta.

Õige kuningliku positsiooni võttis trooni peal istudes sisse ansambel Tuberkuloited solist Indrek Raadik, kes tögas Uudot. “See, et ta siin enne minu ees istus… Ega tal kontsertidega väga hästi ei ole ja igal kuningal peab oma narr olema,” ütleb ta.

Alati särav lauljanna Laura Põldvere tõdeb, et tema jaoks on pokker pelgalt meelelahutus ja mõistuse treenimine. Kuidas on aga lood tema oskusega oma emotsioone varjata, mida tihtipeale pokkeris teha tuleb? “Vimkadega on mul selline lugu, et ma ei oska väga trikitada hästi, aga ma loodan, et see tuleb ajaga,” tõdeb ta.

Vaata lähemalt videost!

Kommentaarid puuduvad