Anett enda ja Fredi muusikalisest kööstööst: väga tore, et ta julges otse rääkima tulla

“Stuudios” käisid külas noored muusikud Anett ja Fredi, kes on suuremale osale Eestist hästi tuttavad läbi Eesti Laulu konkursi. Omavahelise koostöö alustamise kohta ütles Fredi esmalt, et oli Anetti fänn juba aastaid enne kui nad omavahel inimestena tuttavaks said. Anett rõhutas, et Fredi paistis silma julgusega otse pärast kontserti rääkima tulla ja oma suurt huvi väljendada, sest enamasti vaid kirjutatakse seoses oma mõtete või demodega.

Anett ja Fredi rääkisid “Stuudio” saates nii oma uuest loost, sügisel ilmuvast albumist kui ka laiemalt muusika tegemisest.

Uus, sügisel ilmuvalt ühiselt albumilt pärinev lugu “Lowkey” on asjaosaliste sõnul kirjutatud elevusest ja närviukõdist. Anett mainis, et siiamaani on talle olnud inglise keeles ennast kergem väljendada.

Kui lihtsalt või raskelt uus album sündis? “Ei taha öelda et keeruliselt, aga ei saa öelda ka lihtsalt. See võtab omajagu aega. Üks asi on kogu muusika kirjutamine, teine asi kõige kokkutoomine, produtseerimine, salvestamine, vormistamine ja järeltöötlus,” ütles Fredi. Anett lisas juurde, et neid kahte asja eraldi vaadates võib öelda, et loominguline osa tuli pigem kergelt.

Millisest lavast mõlemad muusikud enim unistavad? Millal neid enne sügist laval näha ja kuualta saab?

Vaata lähemalt päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad