Reklaam sulgub sekundi pärast

Aivar Reinmets meenutab kohutavaid mälestusi lapsepõlvest: olin lehmaketiga koerakuudi küljes ja pidin haukuma

''Stuudio'' saates räägiti lähemalt, kudias märgata abivajajat
''Stuudio'' saates räägiti lähemalt, kudias märgata abivajajat — FOTO: TV3

''Stuudio'' saates käis abielupaar, kelle elus on pealtnäha kõik hästi, kuid paraku on olnud Aivar Reinmetsa lapsepõlv jõhker ja täis vägivalda. Täna proovib mees endast elus anda parima ja ühtlasi aidata ka kõiki teisi.

''Kui ma lapsepõlve meenutan, siis see oli väga hull. Seal on väga valusad mälestused ja midagi kestab ka tänase päevani,'' lausus Aivar intervjuu alguses. Ta on oma lapsepõlvest jaganud lugusid, kuidas peksa saamine oli igapäevane asi.

Kui Aivar soovis kodust ära joosta, siis vanemad sidusid ta lehmaketiga õunapuu külge. ''Oli ka selliseid olukordi, kus sain kodust ära minna viis kilomeetrit eemale, kuid siis isa sai mind kätte ja viis koju. Meil oli talumaja juures koerakuut ja isa pani mind sinna ketti. Kui külaline tuli, pidin haukama ja kui seda ei teinud, sain voolikuga,'' meenutas Aivar võikaid mälestusi.

Tänu abikaasa Riina toele on Aivar oma eelmisele elule selja keeranud. ''Me kohtusime minu onu juures ja sealt hakkas pall veerema ning siis ta kolis minu juurde,'' meenutab Riina. Täna on paar algatanud ''Märka, hooli ja aita'' ettevõtmise, millega teistele raskel hetkel abi pakkuda.

Vaata emotsionaalset intervjuud lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad