Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO! Kiired ja vihased Eesti moodi: Sarapuu ning Reinu kimasid ringi, nagu homset poleks

Ilmselt teavad kõik, mis asi on ATV ja kuidas sellega saab ka kõige metsikumates oludes ringi kimada. Aga mis asi on UTV? Seda käisid uurimas "Stuudio" seiklejad Eero Reinu ja Erkki Sarapuu.

UTV (Utility Task Vehicle) on vastupidav maastikusõiduk, mis on mõeldud liikumiseks raskesti läbitaval maastikul. Masinatel on nelikvedu, kõrge kliirens ning tugev raam, mis muudavad UTV-d ideaalseks kivise maastiku, järskude tõusude ja konarlike radade läbimiseks. UTV-ga sõitmine on põnev ja adrenaliinirohke elamus, mis annab sulle võimaluse avastada loodust täiesti uuel viisil.

"Selline vahva pill, et saab igalpool temaga sõita. Nii maanteel, sest numbrid on küljes kui ka sellisel maastikul, kus me täna oleme ehk liivas ja mudas," kirjeldab UTV sõidukit Siim-Toomas Sepp. Nagu tõeline lustisõiduk, millega saab hakkama ka ekstreemsemates oludes.

Oma silm on aga ikkagi kuningas ja nii panidki Eero ja Erkki kiivrid pähe ning istusid ka ise rooli taha. Nii kimasidki mehed mööda liiva ja muda ringi, nii et soppa lendas. "See masin ei ole nõrkadele. Hea, et ma kilepüksid panin!" sõnas Reinu pärast UTV-ga ringi kihutamist.

Vaata pöörast "Stuudio" videolugu!

Kui sinagi tahad UTV-ga sõita, siis vaata lähemalt Kingitus.ee lehelt! Vinge UTV-seiklus annab võimaluse proovida, milleks Polaris RZR XP 1000 võimeline on. Ukerda puude vahel ja metsaradadel, pane masin proovile liivadüünidel ning kruusateedel- Männiku mitmekesine maastik on suurepärane üheks adreniilirohkeks off-road elamuseks. UTV-sõit Männikul on meeldejääv ja põnev elamus, mis sobib kõigile, kes armastavad looduses olemist ning ektreemseid elamusi.

Kommentaarid puuduvad