Reklaam sulgub sekundi pärast

Toomas Uibo meenutab maskisaates osalemisega kaasnenud reegleid: ma ei uskunud, et see nii karm on!

Teleprodutsent Kaupo Karelson ja maskisaate "vilistlane" Toomas Uibo kergitasid saladuseloori "Maskis laulja" uue hooaja osas ning ühtlasi meenutas Toomas Uibo, kuidas saates osalemise neli aastat tagasi tema muusikalisele elule uue tõuke andis ning kuidas saatega seotud karmid reeglid teda üllatasid.

"Maskis laulja" fännidele on head uudised, kuna uus hooaeg stardib juba kevadel!

Arusaadavalt on sellist tüüpi saadete ettevalmistamisel oluline osa läbirääkimistel, lauluproovidel ja ka suurel mõttetööl, keda saatesse osalema kutsuda. Kui kerge on saada vastust: "Jah, Kaupo, see on väga hea pakkumine, ma tulen saatesse!"? Teleprodutsent Kaupo Karelson kirjeldab saateosaliste leidmist toreda protsessina. "Me teeme loomulikult paljudele inimestele ettepanekuid, aga selle valimise juures on tegelikult niimoodi, et me käime ühes salakohas neid ka enne kuulamas. Selles saates on lisaks lauljatele ka mitte lauljad. Käime kuulamas, et kuidas tema hääl  ilma pildita on. Kas ma tunnen ta häälest kohe ära või pigem mitte? Et ei oleks detektiividele ega kodus vaatajatele liiga lihtne," sõnas Karelson.

Seoses uue hooajaga ütles Karelson, et saate sisut ta väga palju rääkida ei saa, aga hetkel on veel mõned osalejad otsimisel. Kokku on saates kümme osalejat.

Neli aastat tagasi saates osalenud Toomas Uibo ütles, et pakkumist saades ta koheselt nõus ei olnud. "Ma sain meili, mis pani mõtlema ja meili all oli, et ma helistan sulle homme. Ütleme jah, et esimene reaktsioon oli küll selline....neid pakkumisi on varem ka tulnud ja ma ikka mõtlesin, et olen laulmisega lõpu teinud," ütles Riigikogu liige ja muusik Toomas Uibo alustuseks ja lisaks, et just ilma maskita poleks ta saatesse esinema tulnud. Ühtlasi andis see Uibo muusikalisele elule täiskäigu sisse ja tõi talle palju uusi pakkumisi.

Kaupo Karelson teab omast kogemusest, et saates osalejatele on see avaldanud palju suuremat mõju, kui need paar tundi pühapäeva õhtul. 

Toomas Uibo tõi saate erilisusest rääkides muu hulgas välja ka kogu korraldusliku ja logistilise poole. "No kui telgitaguseid rääkida, siis minu meelest kogu see logistika...see on lihtsalt nii ekstreemne. Ma ei uskunud, et see nii karm on. Ei teadnud mina tol aastal, ei tea ma ka sel aastal täpselt kus kohas autode vahetus toimub, kus inimesed peale võetakse, kus nad riideid vahetavad..."

Ühtlasi pandi mehed ka ise proovile, kui ootamatult ilmus välja suures kukekostüümis laulja. Mis nimed Kaupol peast esmalt läbi käisid? "Mul on väga keeruline. Kui öeldakse, et minu saate kasvandik, siis neid on päris palju. Merilin Mälk?" vütles Karelson alustuseks. Ka märksõna "Eesti Laul" talle kohe õiget inimest pähe ei toonud. Kas ta lõpuks siiski arvas õige inimese ära?

Pärast maski maha võtmist ütles laulja, et selle sees oli tal väga raske olla. Karelson vastas seepeale naerdes, et ühtegi nii kerget maski pärissaates olema ei saa.

Vaata lähemalt päises olevast videost! “Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Kommentaarid puuduvad