Superstaarisaatest välja langenud Marta Lotta Kukk naljatades: nüüd pean hakkama ise nõusid pesema

"Stuudios" käis külas päev varem superstaarisaatest viiendana välja langenud ja seega viiendaks jäänud Marta Lotta Kukk, kes rääkis nii oma värsketest emotsioonidest kui ka tulevikuplaanidest.

Marta Lotta Kukk tunnistas "Stuudio" saates, et tunneb end hapralt, kuid selliseid tundeid on normaalne tunda. "Parem tunda praegu ära, siis saan homme täiskäiguga edasi panna. Ma ei taha üldse kõlada ärahellitatuna, aga kui ma täna lõpetasin oma lõunasöögi kodus ja võtsin taldriku kätte, siis ma sain aru, et ma pean neid nõusid nüüd ka ise hakkama pesema. Ma mõtlesin, et teen naljaga pooleks Instagrami story, et vaadake, nüüd ma pean nõusid pesema, ei olegi enam staarielu. Aga tegelikult, kuna ma olingi nii emotsionaalne, siis päriselt tuli ka natukene nutt kurku. Nii et ma ei tea, nüüd on kiiremas korras vaja rikkaks saada ja koristaja palgata."

Marta Lotta oli paljude jaoks superstaari favoriit ja seekordset hooaega jälginute hulgas oli palju neid, kes talle võitu ennustasid. Kas ta ise oskas arvata, et ta viiendana välja langeb? "See eile oli küll nii, jah. Siin saadete jooksul järjest enam ma tunnen, et minu töökus on hakanud silma paistma inimestele ja et kui ma teen kõvasti tööd, harjutan, olen tubli, siis see paistab ka televaatajale silma ja nad viivad mind edasi. Aga see saade on kord selline, et ei saa midagi ette aimata."

Kuidas Marta Lotta muusikukarjäär jätkub? Ta ütleb et võtab uuesti oma bändikaaslastega ühendust, et saaks hakata oma muusikat välja andma. Ta ütles, et tema bändikaaslased on väga õnnelikud, sest neil on bändis staarlaulja. Lisaks sellele soovib ta hakata ka ennast sooloartistina realiseerima.

Vaata lähemalt päises olevast videost! “Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Kommentaarid puuduvad