Reklaam sulgub sekundi pärast

Liigutav video! TV3 korraldas staartöötaja Annely Adermannile võimsa sünnipäevapeo

TV3 staartöötaja Annely Adermann tähistas möödunud laupäeval oma 50. juubelisünnipäeva, mille puhul toimus ka kontoris suurejooneline tähistamine. Kohale olid kogunenud lillekimpudega kolleegid kui ka majavälised sõbrad.

Esmaspäeva pärastlõunal kogunesid TV3 töötajad ning teisedki õnnesoovijad Peterburi tee kontorisse, et tähistada juubilari pidupäeva. Lauldi sünnipäevalaulu, peeti pidulikke kõnesid ning muusikalise vahepalaga esines superstaarisaate kasvandik Carlos Ukareda. Seda kõike käis jäädvustamas "Stuudio" saatemeeskond.

"Ma olen tõesti üllatunud seepärast, et mulle öeldi, et kell 13 on pisike õnnitlusvoor ja nüüd tuleb välja, et siin on ettevalmistatud megashow! Mul tuleb kohe meelde lapsepõlve tarkusetera: "Kui sul on juubel, siis sul on palju lilli, aga sa oled elus." Mina ütleks nii, et mul on palju lilli, ma olen elus ja mul on nii toredad kolleegid ja sõbrad!" rõõmustas Adermann oma juubelipeo üle.

Adermann on TV3s töötanud juba muljetavaldavad 27 aastat. Mis on teda siin hoidnud nii pikalt? "Kõige suurem põhjus, miks ma siin olen, on see, et mul on nii toredad kolleegid. Kolm on seltskond, teretulemast koju!" õhkab ta.

Loomulikult haaras Annely ühel hetkel ka ise kitarri sülle ja esitas meeleoluka viisijupi ning viskas veel ka põrandale spagaati. Juubilari oli tulnud tervitama ka multitalent Mart Sander, kes oli teinud sünnipäevalapsest maali. 

Vaata liigutavat videot "Stuudio" klipist!

Laupäeval 50-aastaseks saanud Adermann jagas sel puhul ka üht tõeliselt erilist uudist - nimelt sai ta esmakordselt vanaemaks.

"Sain juubeliks parima kingituse - esimese lapselapse! Tütar Miinal ja tema abikaasal sündis hiljuti poeg. Olen värske vanaema ja tõelises õnneuimas, sest lihtsalt sõnulseletamatult ilus, imeline ja ülev on näha elu jätkumas. Hing on suurt armastust täis ja süda sulab iga kord, kui väikemeest imetlen!“ ütles Adermann TV3 portaalile. Lapselaps nägi ilmavalgust juba 18. jaanuaril.

Annely Adermann
Annely Adermann — FOTO: Erakogu

Kommentaarid puuduvad