Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas tõesti vaimud? Silvia Ilvese uues korteris toimuvad kummituslikud intsidendid

STUUDIO

Silvia Ilves avaldab, et tema uues vanalinna korteris on juhtunud kummituslikke intsidente. Näiteks on iseenesest käivitunud alarm. "Stuudio. Nädala" kummitusekütid käisid koos spetsiaalsete seadmetega uurimas, kas Silviat kimbutavad tõepoolest paranormaalsed nähtused.

Silvia Ilves kolis Tallinna vanalinnas asuvasse luksuslikku korterisse märtsikuu alguses ning tema sõnul on vähemalt tunne uues korteris hea. "Olen tulnud järeldusele, et kui siin ka keegi on, siis vähemalt loodan, et ta on hea olend. Muidugi on tegemist vana hoonega ja siin on ajalugu," selgitab Silvia.

Silvia sõnul on vähem kui kuu ajaga toimunud uues korteris nii mõndagi kummalist. "Näiteks kell kuus hommikul hakkas üks alarm tööle ja keegi polnud seda ise tööle pannud. Järgmisel päeval oli täpselt samamoodi, kell kuus ärkamine ja ma ei teagi, miks," avaldab Silvia.

Kummitusekütid võtsid kummaliste ilmingute seletamiseks kaasa vaimudega suhtlemiseks vajaliku raadiolaineid analüüsiva seadme ning korter käidi üle ka termokaameraga, et tuvastada võimalikke ebakõlasid. Selgub, et Silvia korteris viibivad veel kaks olendit: Raul ja Jaan. 

Kummitusekütid uurisid spetsiaalse seadme abil olenditelt, kas Silviaga korteri jagamine on neile meeltmööda. Seadmest kostus küsimuse peale: "Rõõm." "Mõtlen, et kas keegi jälgib siis siin minu igapäevaelu," arutleb vastuse üle Silvia.

Vaata täpsemalt artikli päises olevast videost, milliseid anomaaliaid leidsid kummitusekütid Silvia Ilvese uuest vanalinna korterist!

Vaata ka tõsielusaadet "Üks nädal Silvia Ilvesega" Go3 teleteenuse vahendusel!

Kommentaarid puuduvad