Eksklusiivne pilguheit kaadri taha! Vaata, kuidas filmitakse legendaarset “Rooside sõda”

Kas oled vahel mõelnud, kuidas ometi pääseda “Rooside sõja” saatesse või kuidas seda üldse filmitakse? “Stuudio” saatejuht Eero Reinu käis täpselt seda uurimas.

“Rooside sõja” saatesse on võimalik pääseda nii, et tuleb soetada bingopilet ning otsida sealt TV-märki. Seejärel tuleb endast märku anda ning kõigi piletiomanike vahel loositaksegi välja perekonnad, kes saavad tulla oma teadmisi saatesse proovile panema.

Kristjani sõnul on just tema see tõeline kurjajuur ja küsib inimestelt küsimusi, millele nad ei oska vastata ehk pinnib neid korralikult. Muuhulgas näitas telemees Eerole ette, kuidas tuleb õigesti saate legendaarset loosiratast keerutada, et see maanduks kindlasti 10 000 euro peal. “See oli sohk praegu, ütleme ausalt!” naerab ta.

Mis on Kristjani nõksud, kuidas panna inimesi end kaamera ees hästi tundma? “Tuleb inimestega inimese moodi suhelda, muud pole midagi. Tegelt tuleks inimeste käest küsida, nemad on selle saate kangelased! Nemad peavad end hästi tundma ja sellepärast ma teengi kõik, et see nii oleks,” kinnitab Jõekalda.

“Rooside sõja” saatesse on jõudnud ka mitmeid peresid, kes on seal lausa mitu korda mängimas käinud. “See näitab, et inimesed ei väsi mängimast Bingo lotot!” rõõmustab Kristjan.

Vaata “Stuudio” reportaaži “Rooside sõja” võttelt videost!

Kommentaarid puuduvad