Reklaam sulgub sekundi pärast

Ei olegi trenn ega toitumine! Anu Saagimi parim sõbranna Reet Härmat avaldas naise hea figuuri saladuse

Eelmisel nädalal tähistas Anu Saagim oma sünnipäeva. Selle puhul käis tema sünnipäevapeol külas ka "Stuudio. Nädala", kes käis vaatamas, kuidas Anu oma sünnipäeva tähistas. Peol oli kohal ka Anu parim sõbranna Reet Härmat, kes paljastas, et Anu imelise figuuri taga on geenid.

Anu Saagim on üks neist inimestest, kes oskab kahtlemata väga väärikalt vananeda. Naise sünnipäevahommik algas juba varakult: "Ma tõusin täna pool 6, sest ma tulin reisilt just. Panin peale aurusauna, tegin endale mee- ja suhkrumassaaži ja see oli ideaalne ja perfektne hommik."

Anu tõdeb, et ilmselt on tema ilusaladus see, et ta hoolitseb enda eest. "Ma võtan selle aja. Inimesed ju võtavad aja, et minna sauna näiteks nädalavahetusel. Aga mina võin seda teha teisipäeva hommikul kell 6. Ja võttagi mitu-mitu tundi iseenda jaoks," jagas ta. Anu sõnas, et tema elus puudub stressikomponent. "Vahel ma mõtlen, et kuidas saavad hakkama need, need kellel on palju lapsi, suured perekonnad ja stressirohke töö. Ma pean oma tööd ka tegelikult palju kiitma. Ma teen nii toredaid saateid, et see on pigem selline nauding."

Anu parim sõbranna Reet Härmat tõdeb, et Saagim on teda alati inspireerinud oma välimusega. "Kaaluteema on alati olnud selline, et kuidas ta suudab ja püsib nii heas vormis. Aga ma ütlen, et need on geenid. Tema ema on väga heas vormis, samuti ka tema õde." Härmat avaldab, et Anu üks ilusaladusi on kindlasti regulaarne massaažis käimine. 

"Ma olen oma elu osanud elada nagu lilleke. Kui mul tekibki väga ohtlik või õudne moment, siis ma mõtlen selle mineviku peale. Ja leian, et nii hulluks ei saa asi kunagi minna. Ja juba mul läheb tuju heaks," rääkis Anu. 

Anu hea sõber Ants Rootslane andis naisele sünnipäevaks kaasa ka head soovid: "Palju seksi ja armastust! Ma loodan, et see nooruslik sära kestab temas veel aastaid."

Vaata "Stuudio. Nädal." saadet päises olevast videost!

Kommentaarid puuduvad