Andres Puusepp ja Indrek Sarrap Retrolandi korraldamisest: vahepeal mõtlen, et miks me teeme seda?!

Juba sel laupäeval leiab aset suurejooneline Retroland ja selle puhul käisid “Stuudio” saates külas festivali korraldajad Andres Puusepp ning Indrek Sarrap, kelle sõnul on oodata tõeliselt head muusikat, nalja ja peamiselt lõbusat meeleolu.

Retroland kui nostalgiafestival toob kokku tõelised muusikamaailma tähed: Anne Veski, Terminaator, Nancy jpt. “Minu jaoks tähendab retro seda, et lähme natuke ajas tagasi ja mäletame neid aegu, kui me olime ise noored. Mina ei pea retrot 70ndateks ega isegi 80ndateks ega isegi 90ndateks. Vabandust väga, aga minu jaoks on retro isegi 2000ndate algus, kui mina olin väike poiss ja mulle meeldis kuulata neid artiste, kes meil seal esinevad!” rõõmustab Puusepp.

Indrek Sarrapile toob sõna “retro” alati meelde Mehukatti ehk legendaarne apelsinijoogi kontsentraat, marsapeatused kesklinnas ja loomulikult disko. “Ma olin koolis ise diskor ka!”

Lisaks lühikesele intervjuule viisid mehed läbi lõbusa söömivõistluse, kui aja peale tuli nahka pista tõeline retropauk ehk klassikaline lögaburger! “Kui palju teil sellise festivali korraldamine aega võtab?” uuris saatejuht Eero Reinu meeste käest. “Tegelikult liiga palju. Ma vahepeal mõtlen, et miks me teeme seda, aga me teeme seda vist sellepärast, et inimestel oleks tore ja kuskil käia,” vastas Puusepp

Retroland avab oma uksed juba homme Tondiraba jäähallis kell kuus ja ametlikult kestab festival kella kolmeni öösel. “See ongi selleks, et sa tuled sinna, saad seal süüa-juua, sõpradega koos hängida ja sa ei pea kuhugi edasi minema!”

Kes lögaburksi söömisvõistluse võitis, vaata juba “Stuudio” videoloost!

Kommentaarid puuduvad