Reklaam sulgub sekundi pärast

30 aastat laval esinenud Pearu Paulus: kui raha makstakse, siis ikka tuled kohale ju

Ansambel 2 Quick Start tähistab 21. detsembril Unibet Arenal suurejoonelise juubelikontserdiga 30. tegutsemisaastat. Bändi ninamees Pearu Paulus tõdes "Stuudio" saates, et väsimust pole neil veel tekkinud ja kui raha makstakse, tullakse igal juhul kohale.

Novembri lõpus oli kõik kontserdipiletid otsas ja nüüd paisati müüki ka lisapiletid. Kas Pearu ise oskas arvata, et nende juubelikontsert võiks niivõrd populaarseks osutuda? „Peab olema eriliste võimetega inimene, et midagi sellist aimata ja teada. Aitäh kõigile, kes plaanivad tulla. See on väga meeldiv tunnustus meie 30 aastale,“ sõnas Paulus, lisades, et lõpetada nad küll veel ei plaani.

Kuigi 30 aastat lavalaudasid nühkida võib kõlada nagu raske katsumus, siis Pauluse sõnul on see pigem lihtne. "Ma ei hakka rääkima klišeelikku juttu, et see aeg on läinud kiiresti, sest tegelt ongi ja midagi keerulist seal pole, kui meeldib. Siiamaani õnneks meeldib. Fenomeni kohta on tihti küsitud ja mina ei oska seda välja tuua. Me kindlasti ei kõla nii nagu 90ndatel ja lavapilt on ka muutunud, oleme koguaeg arengus ja pole seisma jäänud," arutles Paulus.

2 Quick Start koosseisu kuulub 12 liiget ja vahel rohkemgi. Seetõttu pole alati sugugi lihtne täiskoosseisu lavale esinema saada. „Osadel pillimeestel on asendajad ka olemas, ent õnneks seda tihti ei juhtu. Enamasti mängime aga harjumuspärases koosseisus. Kui raha makstakse, siis ikka tuled kohale ju!“ muheles Paulus.

Paulus tõdes, et neil pole ühtegi sellist lugu või hitti, mida enam puhtalt tüdimuse tõttu mängida ei viitsi. „See ei saa kindlasti põhjus olla, et lugu on ära tüüdanud. Sa ei saa mängimata jätta kindlas staatuses lugusid, mida inimesed kindlasti kuulama tulevad. On aga ikka neid lugusid, mis on jäänud seisma. Mul on väga hea meel öelda, et nii mõnigi neist kõlab juubelikontserdil,“ lubas ta ja lisas, et neilt on oodata ka uut muusikat.

Vaata intervjuud Pearuga "Stuudio" videoklipist!

Kommentaarid puuduvad