12 kilo alla võtnud Merily Timmer säras moelaval: kaalulangetus sai võimalikuks tänu kahele asjale

“Stuudio” reporter Kerli Kivistu käis uurimas, mis toimub Tallinn Fashion Weeki lava taga ning kui kallid on kleidid. Samuti kohtas ta seal modellina üles astuvat Merily Timmerit, kes on hiljuti suutnud suisa 12 kilo kaalus alla võtta!

Tallinn Fashion Week on kahtlemata kõikide moesõprade lemmiküritus. “Stuudiol” avanes võimalus piiluda lava taha, et näha, kuidas modellid ja disainerid suureks sõuks tegelikult valmistuvad.

Mitu inimest ühe modelliga toimetab? “Meikar, juuksur, siis on meil neli riiete vahetajat, siis meil paneb peaehteid keegi, keegi korjab asju. Seal on üks suur tiim, ma arvan, et kümmekond inimest on seal taga kindlasti. Selline tohuvapohu käib asja juurde, endas natuke tihtipeale kahtlemine,” ütles Mammu Couture asutaja Maria Tammeorg. ja lisas, et disainer teeb vahel ka viimase lihvi modellile. “Jaa, absoluutselt, sest minu visioon on ju see, milline ta peab lõpus laval olema.

USA juuksur Trey Gillen ütles, et tuli Eestisse Tallinn Fashion Weeki pärast, kuna ta armastab disainereid ja teab ka Aili Puss juuksurite ühendust. “Ma reisin nendega koos palju, me õpetame koos ja samuti juhendab ta mind. New Yorgi moenädalaga on võrrelda palju ja koos Aili Pussi tiimiga on see imeline, sest ta on väga eesmärgile orienteeritud ja tema tiim on väga tugev. Samuti on modellid väga rahulikud ja pingevabad ning kõik toimub õigel ajal. Kui ma kiirustan, et asjad valmis saada, siis me saavutame ikkagi kvaliteetse töö.”

Reporter uuris Merily Timmerilt, kas ta on eriala vahetanud ja modelliks hakanud? “Noo võiks nii arvata, et võtad 12 kilo alla ja hopsti, oledki kohe modell valmis. Aga ei, ma olen Toivo Freeman Pildi modell täna,” ütles Merily ja lisas, et kaalulangetus sai võimalikuks tänu tervislikule toidule ja trennile.

Moelooja Toivo Freeman Pilt ütles, et talle n-ö tavalised modellid ei meeldi, kuna nad on sissekoolitatud ja süsteemiga harjunud. “Mulle meeldivad tänavainimesed. Neil on kõigil oma karakter, nad käituvad ettearvamatult, sest nad ei ole professionaalsed modellid ja ma näen nendes natuke särtsu.”

Moelooja Oksana Tandit ütleb, et pole vahet, kui noor või vana on modell, vaid loeb sisemine tunne ja huvitav ning originaalne nägu.

Õed Adeline ja Josefine Vaher-Vahter räägivad, et sattusid koos lavale 15 aastat tagasi. “Väga hea tunne, kui õde on kõrval, siis tead, et mingit eksimust ei tule. Vahel ikka läheb sassi või mõni king tahab jalast ära tulla, aga siis sa kuidagi mängid selle välja. Või siis kui sul läheb vale outfit selga ja sa avastad seda enne lavale minekut. Mulle meeldib naljatada, et me oleme nagu tuletõrjujad, et me peale ülikiiresti riideid vaetama.”

Merili Timmer: plaanin oma kava jätkata seni, kuni on õige tunne käes

Lisaks „Stuudio“ saatele kommenteeris Merily TV3 portaalile oma kaalulangetuse kohta ka lähemalt. Ta sõnab, et hetkeseisuga on 12 kilost saanud juba 13 kilo ning see kõik on aega võtnud neli kuud. „Kaal on miski, millega inimesed kipuvad tööd tegema terve elu. Mina olen samuti sellega vaeva näinud, alates sellest ajast, kui mul kunagi noorena diagnoositi liigeste reumaatiline põletik. Ravimid, millega valu vaigistati, põhjustasid kahjuks suure kaalutõusu.“

Merily sõnul on varasemalt saanud takistuseks püsivus ning planeeritud treeningutega on ta tegelenud ka varem. „Treenin tihti Juss Haasmaga, tema on mu eratreener. Juss muutis mu arusaamu treeningutest. Ei pea jõusaalis rabelema raskustega, oma keha raskusega alustamine on õige viis ennast liikuma saada. Tal on suurepärased kavad ja need on vahelduvad ning pigem ka lõbusad. Lisaks käin regulaarselt ujumas. Ujumine kaotab muide väga suures koguses kaloreid. Kella pealt tulemusi vaadates olin täiesti üllatunud.“

Merily rõhutab, et lisaks treenimisele on loomulikult muutunud ka tema toitumine. „Toitumisega avastasin juba ammu, kui varalahkunud [Marek] Kalmus tegi mulle toitumiskava, mis ütles, et söö suppi ja salatit vaheldumisi. Üks päev ühte, teine päev teist ja loomulikult joo imejooki nimega roheline tee. Suure tõuke andis ka poolteist aastat tagasi läbi tehtud paastumine.

Eks ikka on juures ka väike abiline arsti poolt, aga ükskõik, mis ravimit ka ei kasutaks, ei muutu midagi ilma oma harjumuste muutmiseta. Tee süsti või võta tabletti, aga kui toitumisharjumused ei muutu ja liikumist juurde ei tule, siis ei muutu mitte midagi! Plaanin oma kava jätkata seni, kuni on see õige tunne käes.

Vaata lähemalt päises olevast videost! “Stuudio” kohta saab lisainfot SIIT.

Näita 3 kommentaari

Tema küll nüüd modelliks ei sobi!!!!!!!!!
Ükskõik,kas teeb trenni või mitte,on alla võtnud või mitte!!!!!!!!
Tal pole nii sümpaatset nägu,et tahaks teda seal nende riietega näha!!!!!!!!

Vasta

Ja kõik on vaatenurga küsimus. Loodetavasti pole Te neid asjus otsustaja, kes kuhugile sobib. Esindate vaid OMA vaatenurka.

Vasta

152 lahuta 12 ja jääb ikka meeletu mass

Vasta