Ukraina abistajad keeldusid koostööst EKRE vabatahtlikega: pärast Helme väljaütlemisi pole see võimalik

Johanna-Maria Lehtme

Eile käis “Seitsmestes” MTÜ Slava Ukraini tegevjuht Johanna-Maria Lehtme, kes organiseerib Ukrainasse meditsiinitarvikuid ja kiirabiautosid. Lehtme teatas, et samuti EKRE on loonud MTÜ, mis aitab medisiintarvikuid Ukrainasse saata ning Helle-Monika Helme palus nende MTÜ-lt abi. Saates andis naine aga teada, et nad kahjuks peavad keelduma sellest koostööst, sest pärast Mart Helme laimavaid väljaütlemisi ukrainlaste suunas ei ole see lihtsalt võimalik.

Vaata lähemalt videost:

Näita 10 kommentaari

Vaatasin uudised – järelvaatamist. Kurb, et see neiu ületas oma piirid. Esiteks küsis Pr.Helme viisakalt kontaktandmeid ja teiseks ei ole selle neiul õigus……

Vasta

Sellel neiul on õigus tunda täpselt nii, nagu Helmemart teda tundma on pannud. Paljusid on pannud.

Vasta

Ta tunneb, et teda pole pandud ja kogu tähelepanu tahab nüüd endale panna…

Vasta

………… meie riigi kahjuks oli hr. Helmel teatud õiged tähelepanekud, mida tuleks siiski arvestada ……

Vasta

Kas abistajaid veel vähe on?
Ma tahaks näha,kus on organisatsioon:
otsime ja aitame kodutuid,oma koduga?

Vasta

Otsi lolli kes EKRE-ga üldse mingit pistmist teha tahaksid. Ärge tõesti raisake oma aega nende peale, kindlasti tuleks ette enneolematud pidureid ka ukraina sõjapõgenike aitamisel. Palju efektiivsem on aidata ukrainlasi ilma EKRE osaluseta. Sama kehtib Eesti Vabariigi kohta, mis ei toimi koos kremlimeelse EKRE-ga ei varem, praegu, ega ka tulevikus.

Vasta

Mul käisid Ukraina sõjapõgenikud külas, lapsed paitasid hobuseid ja ratsutasid poniga. Kedagi ei häirinud, et ma EKRE-st, nad isegi ei küsinud seda :)

Vasta

ÕIGLUS TULEB JALULE SEADA SELLEKS ON VAID EKRE SUUTELINE SEST REFORMIERAKOND JA KAJA KALLASE VALITSUS ON PEAVOOLUMEEDIA PALGAL

Vasta

Ukrainlased saavad meditsiinikraami lihtsalt pisut vähem, sest siin solvutakse – nii lihtne see ongi.

Vasta

Lihtsalt ettekääne, et mitte lasta kontrolli oma mollile, kust saab hästi “süüa”

Vasta