Saatus või juhus? TV3 värske telenägu Piret Kaarlõp unistas saatejuhi rollist vahetult enne pakkumise saamist

Piret Kaarlõp
Foto: TV3

Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas tänavu “Eestimaa uhkuse” tunnustuse pälvinud Piret Kaarlõp, kes on ühtlasi TV3 uue head tegeva saate “Abikäsi” saatejuht.

Möödunud aasta novembris jõudis TV3 eetrisse “Märgatud Eestis” saade, kus üks perekond vajas hädasti uut kodu. Piretile jäi nende lugu silma ja ta asus koheselt tööle, et neile uus elamispind leida. Nii õnnestuski neile täiesti uus korter osta. “Ma ei osanud üldse loota eesti rahva peale, vaid ma tundsin, et ma teen selle ära ükskõik kuidas. Ma olin ise valmis oma finantsi panustama,” selgitab ta, kuidas koos kõigi abistajatega koguti kõigest kahe kuuga kogu korteriraha tagasi.

Pärast “Eestimaa uhkuse” tunnustuse saamist oli Piret valmis oma eluga edasi minema, kui temaga võttis ühendust TV3 ja pakkus saatejuhirolli. Pireti esimene hetk kaamerate ees oli küllaltki ärev, ent tekitas temas ka tohutut uhkust. “Kindlasti mu hääl värises ja väriseb ka täna,” tõdeb ta.

Piret unistas saatejuhirollist juba mõnda aega tagasi ning manifesteeris, et see juhtub. Ja läkski õnneks – paar kuud hiljem sai ta saatusliku kõne TV3st. “Saatke oma soovid universumisse ja need asjad tulevad teieni!” kinnitab ta.

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

Täna kell 20 alustab TV3 uus head tegev saade, mida juhib Eestimaa uhkuse tiitliga pärjatud Piret Kaarlõp. Aasta tagasi jäi Piret ootamatult leseks ning otsustas seejärel pühenduda vaid headusele ja aitamisele. Avasaates ulatab Piret abikäe Võhmas elavatele haruldase geenirikkega Kirsilile ja Kregorile, keda hooldab raskelt haigeks jäänud noor ema.

Kommentaarid puuduvad