Rõõmusõnum fännidele! Hugh Jackman naaseb uues filmis oma ikoonilisse Wolverine rolli

Wolverine
Foto: 20th Century Studios

Hollywoodi näitleja Ryan Reynolds teatas, et koos temaga astub kolmandas “Deadpooli” filmis üles ka hinnatud näitleja Hugh Jackman, kes naaseb oma legendaarsesse Wolverine’i rolli. Teada on ka, et film peaks kinodesse jõudma 6. septembril 2024 aastal.

Reynolds avaldas oma videos, kuidas nad on uue Deadpooli filmi kallal kõvasti vaeva näinud, et nimitegelane oleks huvitav ja teistest eristuv. Ainult et nad ei suutnud seda välja mõelda, ent üks idee neil siiski oli.

“Hei, Hugh, kas sa oleksid nõus korra veel Wolverine’i kehastama?” küsib Reynolds, kui Jackman tema selja tagant läbi jalutab, mille peale viimane jaatavalt vastab.

Viimati nägid X-Meeste fännid Wolverine’i karakterit 2016. aastal filmis “Logan”, mille lõpus tegelane ka suri. Jackman on ka korduvalt pärast seda rõhutanud, et tegemist oli selle karakteri luigelauluga tema jaoks, nii et on ebaselge, kuidas ta “Deadpooli” filmis ekraanile naaseb. 

Reynoldsil ja Jackmanil on pikk superkangelaste kehastamise ajalugu seljataga. Nimelt ilmus Deadpooli karakter ekraanile esmakordselt filmis “X-Meeste algus: Wolverine”, kus tal oli suu kinni õmmeldud. Alles paar aastat hiljem anti Reynoldsile võimalus Deadpoolist endast filme teha, mis on X-Meeste saaga kõige edukamad kassateosed. 

Kommentaarid puuduvad