„Rannamaja“ uus elanik Hendrik: ma olen mitmekülgne!

Täna õhtul jõuab TV3 ekraanile „Rannamaja“ kauaoodatud uus episood! Eelmisel peol leidis maapiiga Kerli enda jaoks uue silmarõõmu Hendriku, kes oli ka koheselt nõus Rannamajja sisse kolima ning Kerliga ühte voodit jagama. Vaata videot ja saa teada, kuidas uus poiss Hendrik end iseloomustab ning millist kaaslast ta saatesse otsima tuli.

Tänases osas lähevad Kerli ja Hendrik kohtingule. Kohtingujärgselt ei anna aga Rannamaja elanikud Hendrikule ja Kerlile armu ning nõuavad tõde – kas siit sünnib uus paar või on Hendrikule samal ajal hoopis keegi teine neidudest silma jäänud ja Kerli oli kõigest pääs majja? Samuti kolivad ühte tuppa Silver ja Seidi ning ühe teki all võib juhtuda nii mõndagi. Ka Merylin ja Kristo pakuvad vaatajatele üllatust, paljastades, mida nemad ühist tuba jagades öötundideni tegid.

Murtud südamega Kristo ei ole aga enam tema ise. Hommikused paistes silmad panevad ka teisi Rannamaja elanikke muret tundma. Igatsus Ada järele on suur ning emotsioonid käivad üle pea – Rannamajas tekivad esimesed ehmatavad konfliktid. Lisaks saavad kõik osalejad ka 48-tunnise telefonikeelu. Mis on karistuseks neile, kes salaja telefoni juurde hiilivad?

Kõigile küsimustele saab vastused juba täna õhtuses „Rannamajas“ kell 20.00 TV3 ekraanil.

VAATA TREILERIT: