Pikaks nädalavahetuseks! Just neid populaarseid sarju saad tasuta striimida

''Kättemaksukontor''
''Kättemaksukontor''

Pikk nädalavahetus seisab ukse ees ja kui ilm on vihmane, siis on igati paslik leida tubast tegevust. Toome sinuni ühed pikemalt jooksnud sarjad, mida saad just nüüd internetist mugavalt vaadata. Klõpsa pealkirjas olevatele linkidele.

Vaprad ja ilusad

Me kõik teame maailma üht kõige pikemat ja vaadatumat menusarja  “Vaprad ja ilusad”, mis on läbi aastate läbinud kordumatuid tegelaste vahetusi, õhutanud skandaale ja köitnud miljonite vaatajate tähelepanu.

Kirgede torm

Just see eestlaste lemmik on 2005. aastast jooksev draamasari, mis on ülimalt populaarne üle ilma, mida näitab juba kuulsa Fürstenhof hotelli avamine seriaali fännidele. Vaatajate poolt palavalt armastatud sarja saab vaadata TV3 Playst.

Kättemaksukontor
TV3

Kättemaksukontor

Eesti pikim kiminaalkomöödiasari “Kättemaksukontor” on vaatajaid rõõmustanud juba 2009. aastast ja seda 22 hooajaga. Sarja saab järgi vaadata TV3 Playst.

Kiirabi

BBC teleseriaal “Kiirabi” on kõige pikemalt tele-eetris jooksnud kiirabiteemaline seriaal maailmas 33 hooaega vändanud seriaal on vaadatav samuti TV3 Playst.

Dünastia

Dünastia” on midagi enamat kui lihtsalt seebiooper – see on ikooniline ja täis draamat, valjuhäälselt naerma ajavat huumorit, romantikat ja teatrit!

Dünastia

La Gata

See on Mehhiko seriaal. Peaosi mängivad Maite Perroni, Daniel Arenas, Jorge Poza, Mónika Sánchez ja Laura Zapata. Esmeralda on elust räsitud teismeline tütarlaps, kelle koduks on räpane prügimägi, kuid kes saatuse kiuste leiab rikka mehe ja oma elu armastuse.

Armastuse võim

“Metsiku kassi” staariga ülemaailmse populaarsuse saavutanud sari “Armastuse võim” täidab vihmased päevad kirgi kütva romantika ja skandaalidega. 

Oskar Seeman ja Lisabet Loigu

Armastus

Tegemist on imekauni ja romantilise noorte armastuslooga. See on nagu muinasjutt, milles me kõik osaleda sooviks. Ilus nii sisult kui ka vormilt, tõestades, et armastus esimesest silmapilgust on võimalik. Lisaks romantikale on sari ise seiklusrohke ja üllatavate pööretega. ”Armastus” on TV3s alates tänasest, 21. veebruarist esmaspäeviti kell 22.00.

Kommentaarid puuduvad