Reklaam sulgub sekundi pärast

Ohhoo! Vaata, milliseks kaunitariks on sirgunud ”Meeleheitel koduperenaiste” lapsstaar

Madison De La Garza

"Meeleheitel koduperenaised" sarja tehti tervelt kaheksa aastat (2004-2012) ja menukas seriaal suutis selle aja jooksul võita paljude vaatajate südamed. Meil on hea meel teatada, et armastatud draamat on võimalik siiski tänasel päeval vaadata TV3 Life kanalil ja selle valguses vaatame, milliseks kaunitariks on sirgunud seriaali üks võtmetegelane.

Meeleheitel koduperenaised on armastatud müsteeriumidraama, mis keerles väljamõeldud Wisteria Lane’i naabruskonna perekondade ümber. Kaua kestnud komöödiadraama ühed parimad rollid tegid just mitmed lapsnäitlejad, kuid eriliselt on vaatajatele meelde jäänud Eva Longoria (Gabrielle) peretütar Juanita Solis (Madison De La Garza).

Endine lapsstaar Madison De La Garza, kes kehastas Gaby vanimat tütart Juanitat, liitus sarjaga esmakordselt 2008. aastal saate viiendal hooajal. Tol ajal oli Madison vaid 7-aastane.

Pärast hittsarja jätkas praegu 20-aastane Madison näitlemist ja mängis populaarsetes telesaadetes nagu näiteks ''Good Luck Charlie'', ''Bad Teacher'' ja ''Muertoons''. 2016. aastal osales ta draamafilmis "Cged No More". Tänapäeval on Madisonil, kes on laulja Demi Lovato noorem poolõde, ka YouTube'i kanal, millel on rohkem kui 35 000 jälgijat. Vaata allolevalt pildilt, milliseks kaunitariks on pisike Juanita tänaseks sirgunud.

''Meeleheitel koduperenaised'' on esmaspäevast reedeni kell 20.00 TV3 Life kanalil.