Reklaam sulgub sekundi pärast

Näitlejakarjäär läbi? Vaata, millega tegeleb “Üksinda kodus 3” peaosatäitja täna

Filmis
Filmis "Home Alone 3" Alexit kehastanud näitleja on tänaseks näitlemisega lõpparve teinud. — FOTO: Go3

Ikooniliste "Üksinda kodus" filmide kolmas osa viis ekraanilt Macaulay Culkini kehastatud Kevini ja kriminaalidele astus vastu hoopis Alex D. Linzi poolt mängitud Alex. Selgub, et Alexi karjäär näitlejana on tänaseks lõppenud ja mees tegutseb filmimaailmast kardinaalselt erinevas valdkonnas!

"Üksinda kodus 3" sai võrreldes kahe eelkäijaga leigema vastuvõtu osaliseks ning teenis ka vähem tulu. Fännid leidsid, et ilma Macaulay Culkinita ei ole "Üksinda kodus 3" lihtsalt samasugust võluväge.

Filmi peategelast Alexit kehastanud Alex D. Linzi etteaste näitlejana on aga endiselt tähelepanuväärne. Tema tegelaskuju Alex Pruitt tegi sama palju pahandust kui Kevin McAllister ja filmist leiab tõeliselt lõbusaid stseene.

Mitmed allikad väidavad, et Alex D. Linz lõpetas näitlemise 2000. aastate keskel. Enne "Üksinda kodus 3" filmis näitlemist oli Alexil ette näidata juba mitu filmirolli: ta mängis Sammy Parkerit filmis "One Fine Day" ja Tonyt filmis "The Cable Guy". 

Pärast 1999. aasta linateoses "Tarzan" noorele Tarzanile oma hääle andmist mängis Pruitt 2001. aasta filmis "Max Keeble's Big Move" Max Keeble'it. Tema viimane roll oli Owen Norris 2007. aasta filmis "Choose Connor", mis on vähetuntud film teismelisest, kes huvitub poliitikast.

Alex D. Linzil ei ole kunagi olnud kunagi suurt tele-karjääri, kuid siiski on ta näitlejana üles astunud ka mõningates teleseriaalides. Ta mängis seriaalides "ER", "Touched By An Angel" ja "Cybil". Aastatel 2001-2002 mängis ta Pete Calcaterat seriaalis "Providence".

Tänaseks on Alexi näitlejatee läbi saanud

Bustle'i andmetel astus Alex  2008. aastal Berkley ülikooli. Bustle teatas, et Linz tegeles improvisatsiooniga rühmas Jericho! tehes samal ajal tööd bakalaureusekraadi omandamise nimel.

Linzil näib olevat Instagrami konto nimega @alex_d_linz01. Kuigi ta ei ole postitanud ühtegi fotot, on tal veidi üle 4000 jälgija. 

Kuna Alex D. Linz ei postita Instagrami ja temaga ei ole aastakümneid intervjuusid tehtud, on fännidel raske ennustada, millega ta täna tegeleb. Siiski tundub, et Alex teeb tööd, mis on viinud ta Hollywoodist kaugele. The Suni andmetel töötab Alex D. Linz nüüdseks linnaplaneerijana.

Allikas: The Things. Loe täpsemalt siit!

"Üksinda kodus 3" on TV3 eetris juba täna õhtul kell 20.00!

"Üksinda kodus 3" on nähtav ka Go3 teleteenuse vahendusel!