Reklaam sulgub sekundi pärast

Tule ja hääleta! Kes on sinu lemmikpaar saatest ”Naabrist parem”?

''Naabrist parem''

Juba aasta algusest on TV3 ja Inbanki koostöös valmiva sarja „Naabrist parem“ neli osalejapaari Lauluväljaku ehitusplatsil hoolsalt toimetanud, et kahest merekonteinerist endale kodu luua. Nüüd on sinul võimalus välja valida oma lemmikpaar, mille kuulutame saates tv3.ee portaali võitjaks.

Näiteks Kirke ja Anderi puhul pälvis fännide erilise imetluse õdus katusealune terrass, mille söögilaua kohal särab kaunis lühter. Kertut ja Madist kiideti kunstilise lähenemise ja oskusliku ruumikasutuse eest – nimelt tunduvat kõik päriselus palju suurem kui eetrist. Johanna ja Reio majja sisenedes tekkis vaimustus hubasest kodutundest ja mõnusast saunalõhnast. Sigridi ja Katariina pesa nähes oldi aga üllatunud, kui kauni kodu on need kaks naist oma kätega valmis ehitanud.

„Naabrist parema“ saatejuhil Maribel Väänal on kõigi osalejate jaoks vaid kiidusõnad varuks ning iga paari tehtud töö osas toob ta välja omad lemmikdetailid. „Mulle meeldib Reio ja Johanna geniaalne idee panna majja vann ning teha eriline saunaosa ja megasuur vannituba. Kasekesed ehk Kertu ja Madis on sel hooajal kõige kunstilisemad inimesed ning tõstan esile sisekujunduse lahendust ja ühe konteineri välisseinale loodud graffitit,“ sõnab Maribel.

„Kirke ja Anderi puhul meeldib saate ajaloos esmakordne idee ühendada kaks konteinerit katusega, mille alla tekib terrass. Tüdrukud Sigrid ja Katariina on väga hästi hakkama saanud ning nende kodu juures on mulle kõige sümpaatsem mõnus välisala,“ kirjeldab Maribel.

„Naabrist parem“ suur finaal Alari Kivisaare ja Maribel Vääna juhtimisel alustab TV3 otse-eetris homme, 25. mail kell 21.35.

Kes on sinu lemmikpaar saates ''Naabrist parem''?

  • Kirke ja Ander 271 häält
  • Reio ja Johanna 232 häält
  • Kertu ja Madis 101 häält
  • Sigrid ja Katariina 26 häält

Kes on sinu lemmikpaar saates ''Naabrist parem''?

  • Kirke ja Ander 271 häält
  • Reio ja Johanna 232 häält
  • Kertu ja Madis 101 häält
  • Sigrid ja Katariina 26 häält

Kommentaarid puuduvad