Reklaam sulgub sekundi pärast

Saame tuttavaks! “Naabrist parema” uue hooaja osalised on selgunud

"Naabrist parem" uued osalised — FOTO: TV3

Kaks merekonteinerit, tugi ja innustus saatetiimi poolt ning kaasahaaravad ideed ja teostus uutelt osalejatelt, kelle sooviks on ehitada ja võita endale päris oma kodu – see on „Naabrist parem!“.

Alari Kivisaare ja Maribel Vääna juhtimisel võetakse sel kevadel TV3 vaatajate ees taas ette ülipõnev, emotsionaalne ja üllatustest tulvil teekond, mis on kõigile ehitajatele, sisustajatele ja kodu kaunistajatele innustuseks.

Taas on osalemas neli paari, kes kõik annavad endast parima, et televaatajad nad hooaja lõpus võitjaks valiks. Saame nendega tuttavaks!

Sisuloojad

Üliõpilane Getter Adeele (21) ja ettevõtja Kaspar (27) on paar nii era- kui ka tööelus. Aktiivselt tegutsetakse ühises sotsiaalmeediaagentuuris ning luuakse ettevõtetele videosid, virtuaaltuure ja kõikvõimalikku muud sisu. 

Paar unistab majakesest, kus linnaelust ja internetisaginast puhata, saunatada ja loodust nautida. Selleks aga tuleb enne kõvasti tööd teha ning see noortele sobib. Andke aga ette!

Getteri teadmised ehitusest võrduvad nulliga, aga naiselikku siirust ja elurõõmu on see-eest sajaga. Ta pole õieti tööriistugi käes hoidnud. Seda pisiasja kompenseerib aga Kaspari kogemus, paari kõva töötahe, katkematu optimism ning fenomenaalsed guugeldamisoskused. Kui tööjuhis on internetis olemas, siis on see töö tehtav! Neid kahte ei hirmuta ka väga ebastandardsed ehituslahendused. Nad ei tunne meeleheidet, vaid mõistavad vaid ambitsioonide keelt.

Linnased

Lasteaias õpetaja abina töötav Kristin (28) ja ventilatsioonipaigaldaja Kristjan (36) on abielupaar Keilast, kes unistab suvilast. Peres on kaks väikest last ja korterielule oleks puhkus looduses hädavajalik vaheldus.  Paaril on konteineri jaoks valmis vaadatud mereäärne koht, kus lained loksuksid praktiliselt konteineriseinte vastu ja romantiline loodusidüll paitaks hinge. 

Nii eelmise kui ka praeguse kodu on paar renoveerinud ja sisustanud ning Kristin pidavat kodus alatasa kõike ümber tõstma. Kristjani mehine ramm koos kiirusega ning Kristini pehmes vormis konkreetsus teevad neist täiusliku duo. Kogemuse, pidurdamatu ehitussoovi ja sihikindluse tõttu on teistele naabritele iseäranis ohtlikud vastased! Saatesse tulid nad kahel põhjusel: plaanis on ehitada majake ja olla üle hulga aja päris kahekesi. Otsekui kohtingul!

Maakad

Üliõpilane ja noorsootöötaja Maria (21) ja torumees Erkki (25) on naabrist paremaks kandideerimas juba teist korda. Eelmisel hooajal võtmemängus napilt välja jäänud paar on terve aasta oma plaane ja oskuski täiendanud ning unistus oma kodust on vaid kasvanud. Aasta aega võiduplaani haudumist lööb žüriil suu lahti juba esimeses saates, kui kohale tullakse tõeliselt professionaalse joonisega, mis teeb silmad ette ka Eesti mainekamatele arhitektidele.

Praktilise meelega paar on osav (Maria on kohaliku korvpallimeeskonna Tere Kadrina Karud tantsutüdruk) ega karda hunti ja tonti. Tõelise maakana on Erkki talitanud kõikvõimalikke elukaid ning ei jää hätta ka spordis.  Ta  elab oma hulljulgust välja nii kossu- kui ka bowlingupallidega žongleerides ning nüüd hakkab noor maamees vihast rammu välja elama metallkonteineril, millele plaanitakse oma päris esimese kodu hing sisse puhuda. 

Sportlased

Magistrikraadi omandav Cathy Vivien (23) ja üliõpilane Marten (24) on sportlased, kes mängivad aktiivselt curlingut ning on teel olümpiale. Strateegias ja stressitalumises on nad tipptasemel, sest Marten mängib malet ja mõlemad on töötanud Wolti klienditeeninduse esiliinis, kus tuleb pidevalt aidata näljaseid hädalisi. Ehitama hakkavad nad majakest, mis on korraga nii kontor kui ka suvekodu, sest töö ja puhkus käib sel paaril käsikäes. Vast veelgi olulisem on see, et majakesest saaks noorte esimene ühine kodu. Plaan leivad ühte kappi anna alles küpseb!

Ehitust on õpetanud vanaisa, elu, Simsi arvutimäng ning kõik eelnevad „Naabrist parema“ saated. Saab näha, kas konteinermaja sisutusse puhutakse ka eksootilisi võnkeid, sest mõlemal on seljataga töö ja elu välismaal. Palju ja ekstreemselt on reisitud, Cathy on aastaid elanud Itaalias, Marten on modellina töötanud kogu planeedi ulatuses.