Milline rollide nimistu! “Hingetu” näitlejanna Marlene Favela on tõeline telenovelade kuninganna

TV3-s saab igal argipäeval kell 16.50 näha armastatud Mehhiko telesarja “Hingetu”. Sarjas mängiv näitlejanna Marlene Favela on tõeline Mehhiko telenovelade kuninganna, kes on löönud kaasa mitmetes ka eestlastele tuttavates telesarjades.

Marlene näol on tegemist Mehhiko ühe kõige tuntuma näitlejanna ja modelliga. Ta sündis 1977. aastal 5. augustil Santiago Papasquiaros ja omandas näitlejakutse Centro de Educación Artística de Televisas.

Marlene tundis huvi näitlemise vastu juba lapsepõlves. Ta vaatas palju telesarju ning hakkas keskkoolis võtma näitlemise kursuseid. Nii sai talle selgeks, et just näitlemine on see, mida ta elus kõige enam teha tahab.

Tänaseks on Marlene on kaasa löönud kolmes filmis ning mänginud 24 teleseriaalis.

Kõige paremini on näitlejanna tuntud Esmeralda rolli täitmise poolest telesarjas “Zorro: Mõõk ja roos” 2007. aastal. Selle rollitäitmise eest sai ta samal aastal ka parima televisooni naisnäitleja tiitli.

esmeralda

Eest televaatajatele on Marelene kindlasti tuntud näiteks seriaalist “Metsik kass”, praegu eetris olevast sarjast “Hingetu”, 2004. aasta sarjast “Rubí” ning TV3Playst nähtavast sarjast “Armastuse võim”.

armastuse võim

Lisaks mängis ta legendaarsetes Ameerika teleseriaalides “Intetu Betty” ja “Süütu Jane”.

Tema tuntusele aitas palju kaasa ka tõsiasi, et ta on olnud väga aktiivne sotsiaalmeedias, kogunud miljoneid jälgijaid ning teinud vägagi edukat modellikarjääri nii foto- kui ka pesumodellina.

marlene

“Hingetu” on TV3 eetris igal argiõhtul kell 16.50 ning omale meelepärasel ajal saad sarja järele vaadata TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad