Reklaam sulgub sekundi pärast

MEELEOLUKAS GALERII | Vaata, kes kogunesid “Taavi Mallega Aafrikas” reisisaate esitlusele

"Taavi Mallega Aafrikas" jõuab TV3 vaatajate ette juba märtsis! — FOTO: Silver Siilak

Reisisaade "Taavi Mallega Aafrikas" jõuab vaatajate ette juba 8. märtsil. Taavi veetis Ghanas reisisaadet filmides kokku kaks ja pool nädalat ning kaamera käis sisuliselt kogu aeg.

Jaanuari alguses startis Aafrika poole neljane seltskond: saatejuht Taavi Libe, produtsent Margus Sikk, operaator Laur Lugima ja vapper reisikaaslane Malle, kes elus esimest korda üleüldse reisimas käis.

Vaata galeriist, kes kogunesid "Taavi Mallega Aafrikas" esitlusele!

Kahe ja poole nädala jooksul seigeldi mööda Ghana riiki ja nähti nii mõndagi, mida tavainimesed kaugeltki vaatama ei pääse. "Me käisime kohtades, kuhu paljud kohalikud ja isegi kohalikud meediakanalid ei pääse. Meil oli giid, kellel on hästi palju sidemeid, ta on kuninga sugulane ning tänu temale paljuski saime kohtadesse, kuhu kohalikel pole asja," jagas Taavi TV3 portaalile värskeid reisimuljeid.

"Käisime ka piirkondades, millel on valitsusega vastasseis ja seetõttu nad ei taha, et kohalik meedia käiks seal kajastamas mingeid asju, mis on toimumas. Kuna me olime välismaalased, võeti leebemalt ja me poleks sinna sisse saanud, juhul kui meil poleks olnud inimest, kellel on kohalikega väga head sidemed," avaldas ta.

Loe Taavi reisimuljetest täpsemalt siit!

Kommentaarid puuduvad