Reklaam sulgub sekundi pärast

Saladus avalik! “Maskis laulja” uue hooaja saatejuht on armastatud näitleja

Raili Stina Reidla

Franz Malmsten
Franz Malmsten — FOTO: TV3

TV3 Grupp Eesti tutvustas täna tele-, raadio- ja veebikanalite kevadhooaja uudiseid meeleolukal sünnipäeva- ja esitlusüritusel, kus avalikustati ka suursaate „Maskis laulja“ uus saatejuht – Franz Malmsten.

Just täna tähistab TV3 28. sünnipäeva ning käimas on ka telekanalite TV3 Life ja TV6 sünnipäevakuu. Erilise päeva puhul kutsuti Fotografiskasse kokku teletegijad ja koostööpartnerid ning tutvustati kevadhooaja uudiseid.

"Maskis laulja“ neljanda hooaja neli detektiivi on Eda-Ines Etti, Kristjan Jõekalda, Liina Kanarbik ja Mart Sander ning nende avalikustamise järel tekkis küsimus – kellest saab uus saatejuht? Franz Malmsteni uudis oli suurepärane ning tekitas nii teletegijates kui ka külalistes palju elevust ja rõõmu.

Maailmakuulsal formaadil „The Masked Singer“ põhinev „Maskis laulja“ jõudis TV3 vaatajate ette 2020. aasta kevadel. Suursaates osalevad kümme imeliste maskide taha varjunud tuntud inimest, kes esitavad hittlaule, mille põhjal on nii saate detektiividel kui ka televaatajatel võimalus nuputada, kes maskide sees peituvad. Maskid hakkavad langema saadete lõpus, sest igal nädalal lahkub üks osaleja ja peab oma identiteedi avalikkusele paljastama.

„Maskis laulja“ uus hooaeg alustab TV3s pühapäeval, 24. märtsil kell 19.30.

Pileteid saatepublikus osalemiseks saab soetada siit!

Kommentaarid puuduvad