Vapustav! Jüri Pootsmanni emotsionaalne esitus Mihkel Raua loost tõi pisarad silma: väga ootamatu!

Teine “Laula mu Laulu” saade pühendati Mihkel Rauale. Mees lubas, et jääb sõbra ja mitte kohtuniku rolli. Eelkõige ootas Mihkel Korea räppi mõnest tema laulust. Saates üllatasid nii mõnedki inimesed olemuselt karmi meest ning ei jäänud olemata ka pisarad.

Mihkel Raud on Eesti meediamaastikul täiesti asendamatu isiksus. Oma mitmete bändidega, saadetega ja sõnavõttudega on Mihkel sööbinud end meie südametesse. Seekordne “Laula mu laulu” saade oli pühendatud ka just temale.

Suur üllataja oli Sven Lõhmus, kes muutis legendaarse Raua loo “Annabel” eesti keelseks ja kutsus lugu esitama endaga laulja ja näitleja Lauri Liivi. Terve loo aja oli Mihklil äärmiselt muhe nägu peas ning oli näha, et nautis eestistatud versiooni oma armastatud loost.

Üks saate kõige emotsionaalsem moment oli kindlasti kui Jüri Pootsmann pidi loo “Kus kulgeb kuu” pooleli jätma, kuna noorel muusikul läksid silmad märjaks. Jüri vabandas ning Mihkel hüüdis laua otsast poisile: “Kõik on väga hästi, Jüri!”. Pootsmann kogus end veidi ja lugu algas uuesti. Teise esituse ajal oli juba näha ka, kuidas Kadri Voorand nuttis. Mihkel oli kindel, et see lugu saates kindlasti esitusele tuleb, kuid ei olnud valmis selleks, et Jüri just see inimene oli, kes selle loo valis. “Väga ootamatu, et sina seda lugu esitasid!”

Korea esitas aga Mihkel Raua isa, Eno Raua, lugu “Sõidulaul” ning suutis tuua selle teose tänapäeva. Mihkel ka tõdes, et tänu sellele loole ja Korea seletusele, hakkas talle esimest korda räppmuusika meeldima.

Kuula ja vaata uuesti kõiki esitusi!

Kadri Voorand – “Mina jään”

Korea – “Sõidulaul”

Jüri Pootsman – “Kus kulgeb kuu”

Elina Born – “Musta mantliga”

Tanja Mihhailova-Saar – “Call your name”

Sven Lõhmus – “Annabel”

Koos: Mihkel Raud ja Tanja Mihhailova – “Call your name”

Vaata teisi “Laulu mu laulu” saateid TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad