Reklaam sulgub sekundi pärast

Kui hästi tunned populaarse sarja “Viimased meie hulgast” peaosalisi? Vaata järele!

Juuni lõpus tuli avalikuks, Eesti Go3 tellijatele avaneb juurdepääs HBO ja Max Originals sisule. Oodatud sarjade hulgas on ka kõrgelt hinnatud “Viimased meie hulgast”.

Pärast seda, kui ülemaailmne pandeemia hävitab tsivilisatsiooni, võtab paadunud ellujääja enda hoole alla 14-aastase tüdruku, kes võib olla inimkonna viimane lootus...

"Viimased meie hulgast" (ingl "The Last of Us") on Craig Mazini ja Neil Druckmanni HBO-le loodud Ameerika postapokalüptiline draamasari. Sari põhineb Naughty Dogi välja töötatud 2013. aasta videomängul ning selle tegevus toimub kakskümmend aastat pärast massilise seennakkuse põhjustatud pandeemiat. Sarjas figureerib salakaubavedaja Joel (Pedro Pascal), kelle eesmärgiks on smugeldada teismeline Ellie (Bella Ramsey) läbi laastunud USA. Kõrvalosades kehastab Gabriel Luna Joeli nooremat venda Tommyt ja Eesti juurtega Anna Torv Joeli salakaubavedajast partnerit Tessi.

Päises olevas videos vastavad peaosalised väga erinevat tüüpi küsimuste üle, andes seeläbi võimaluse ennast ja ka seriaali telgitaguseid paremini tundma õppida.

„Millal me esimest korda kohtusime ja milline oli meie esmamulje üksteisest?” loeb Bella Ramsey küsimuse ette. „Me kohtusime esimest korda alles võtetel ja seda tänu COVID-19 piirangutele,” ütleb Pedro Pascal lühidalt.

„Milline on sinu kõige kallim vara?”
„Mida sa pakiksid oma isiklikku ellujäämiskotti?”
"Mis oli sinu esimene töö?"
„Kuidas sa kuulsid, et oled peaosasse välja valitud ja mida sa sda kuuldes esimesena tegid?”

Vaata päises olevast videost lähemalt, kuidas peaosalised nii seriaali kui enda kohta lähemalt infot jagavad.

Vaata Viimased meie hulgast kõiki episoode järgmise põlvkonna teleteenuses Go3!

Eepilised HBO seriaalid Go3-s! Pane oma teadmised proovile ja võida ahvatlev auhind. Sul on võimalus võita 1 kuu Go3 teleteenuste “kõik hinnas” pakett!

MÄNGI SIIN!