Koolipingist otse telekasse! Noor ja tõusev täht alustab oma saatega, mis õpetab tervislikumalt elama

Star FM

Paul Lees
Foto: TV3

“Mida teha oma kehaga” on uus tervisesaade, mis uurib ootamatute nurkade alt, kuidas püsida kogu elu terve ja teotahtelisena. Raadio Star FM hommikuprogrammis käis külas noor saatejuht Paul Lees, kes jagas oma arvamusi sellest, kuidas püsida tervisliku eluviisi juures.

Pauli sõnul ei keskendu see saade totaalsetele muutumistele, vaid siiski igapäevastele nippidele, kuidas oma elustiili tervislikumaks muuta ja end oma kehas paremini tunda. “Näiteks käib meil külas Raivo E. Tamm, kes jagab oma nippe, kuidas teleka ees harjutusi teha,” räägib ta.

“Seal saates räägitakse igapäeva terviseteemadel, tuntud eestlased jagavad oma muresid, kogemusi ja lugusi. Muidugi räägivad ka eksperdid ja teeme ka eksperimente,” kirjeldab Paul uue põneva saate sisu. 

Paulile pole tele-eeter sugugi võõras. Juba suvel sai noormees kätt harjutada TV3 “Suvistes Seitsmestes” ja praegu õpib ta Balti Filmi- ja Meediakoolis. Seal sai ta ka tuttavaks saateprodutsendi Marii Karelliga, kes talle pärast ühe koolitöö esitamist tööd pakkus. 

Kuula täispikka intervjuud raadio Star FM hommikuprogrammist!

“Mida teha oma kehaga” on eetris täna õhtul kell 21.30 TV3s!

Kommentaarid puuduvad