Reklaam sulgub sekundi pärast

Kethi Uibomägi: Balkani-reisisarja tasub vaadata ainuüksi minu julge emme pärast!

Kethi ja emme
Foto: TV3

Alates tänasest on TV3 neljapäevaõhtutes värske reisisari „Kethi emmega Balkanil“, mille kangelannad Kethi ja Meeli Uibomägi asuvad Balkanimaid avastama. Kethi sõnul on sari lustlik, põnev ja üheks sarja tõmbenumbriks on kindlasti tema hakkaja ning positiivne ema Meeli.   

„Meil koos emmega juhtub alati midagi. Me ei pea isegi koduuksest välja astuma, kui asjad hakkavad juhtuma - nagu emal, nõnda tütrel! Nii ka uues sarjas!“

Seekord on reisijuhiks ja autorooli keerajaks Kethi, kes avab endas külgi, mis on vaatajatele kindlasti üllatuseks. Sari tuleb tõeliselt põnev ja meeleolukas. Läbi sõidetud saavad ohtlikult kitsad mägiteed, uuritud tuhandete aastate vanuseid lossid, lüpstud kohalikud eeslid ning vaimustusega tõtatud ühest UNESCO maailmapärandi pärlist teiseni. Riikide ilus loodus, erakordne ajalugu ja võrratu kliima pakuvad rõõmsatele naistele rohkelt seiklusi, millest saavad osa ka televaatajad. 

„Kethi emmega Balkanil“ on sari, mida võiks vaadata ainuüksi mu ema Meeli pärast, sest ta on parim eeskuju just positiivse ellusuhtumise osas. Emme on 55aastane julge naine, kes ei karda elama hakata ka küpsemas eas,“ selgitab Kethi, lisades, et loomulikult saab sarjast hulganisti reisinippe ning hea ülevaate, kuidas kohapeal kõige paremini hakkama saada. „Ja mis kõige toredam – diivanil istudes saad reisid otse Balkanile!“ märgib Kethi, sära silmis.

„Kethi emmega Balkanil“ alustab TV3s täna kell 20.00.