“Kethi emmega Gruusias” pälvis uhke nominatsiooni: on öeldud, et oleme nagu Kardashianid, ainult et Maarjamaa variant

Sel teisipäeval avalikustati EFTA 2022 nominendid ning paljude TV3 vaatajate südamed võitnud reisisaade “Kethi emmega Gruusias” on nomineeritud kategoorias aasta parim tõsielusaade.

Saatejuhi Kethi Uibomäe sõnul on tal väga hea meel nominatsiooni üle, kuid see oli nii talle kui emale ootamatu. “Väga suur üllatus oli meid nomineerituna leida, suur tänu neile, kes meid sinna valimisse panid!” ütles Kethi. 

“Kui emad kasvatavad oma lapsi ja on neile kindel seljatagune ning pigem jäävad tagaplaanile, siis mul on hea meel, et mu emme minuga saatesse tuli ja julges avalikkuse silma alla tulla,” tõdes Kethi. 

Naise sõnul on lisaks reisisaatele “Kethi emmega Gruusias” ka tegelikult ema ja tütre vaheliste suhete saade. “Keegi ütles hästi, et te olete nagu Kardashianid, ainult, et Maarjamaa variant –  selline kodukootud,” ütles Kethi. 

Kethi

EFTA 2022 laureaadid kuulutatakse välja 16. septembril. Parima tõsielusaate laureaadi tiitlile kandideerivad veel „Kaks kanget Tansaanias“, „Armastuse malev“, „Metsavennad“, „Salme viikingid“ ja „Siin me oleme“. 

Kommentaarid puuduvad