Kethi Uibomägi ja tema ema uuest reisisaatest: saime materjali, mida tegelikult ei tohikski näidata

Foto: Külli Rummel/TV3
Foto: Külli Rummel/TV3

Juba täna alustab Kethi ja tema emme meeleolukas reis Vahemere ääres Balkani maades. Nende sõnul tuleb saade täis põnevust, sest nende enda sõnul leidsid nad tõeliselt eksootilise ja avastamata pärli. Ühtlasi said nad filmimise käigus materjali, mida tegelikult näidata ei tohikski.

”Üllatame sellel korral vaatajaid absoluutselt kõigega, mida pole varem keegi näinud. See riik, kuhu me läheme, on nii eriline, et väga vähesed on seal käinud ja need paigad on suisa eluohtlikud, kuhu me satume,” avas Kethi uue reisisaate telgitaguseid.

Kethi sõnul ei ole ta mitte kunagi kohanud selliseid inimesi nagu selle reisi jooksul. ”Keeruline oli kontakti saavutada, sest sul ei teki mitte mingit ühisosa või sidet. Me tundsime pikalt, et millest me küll räägime, nad on tagasihoidlikumad kui eestlased,” avaldavad Kethi ja ta ema.

Kuid nende riikide vaimustav loodus, erakordne ajalugu ja võrratu kliima pakuvad kahele põhjamaisele rõõmsale naisele rohkelt seiklusi ning värvikaid kohtumisi kohaliku elu-oluga.

Kuula Kethi ja tema emme intervjuud lähemalt siit:

Kommentaarid puuduvad