Kes sai ekraanipartneriga kokku, kes kadus pildilt? Vaata, millega tegelevad “Meeleheitel koduperenaiste” mehed täna

Sari

“Meeleheitel koduperenaised” seriaal jooksis kokku tervelt kaheksa aastat (2004-2012) ja võitis paljude vaatajate südamed. Täna näitab armastatud draamat telekanal TV3 Life ja selle valguses vaatame, mis on tänaseks saanud seriaali meespeategelastest.

Ricardo Antonio Chavira – Carlos

Peale “Meeleheitel koduperenaiste” seriaali lõppemist on Chavira näidelnud mitmetes projektides. Aastal 2013 tegi ta külalisrolli kahes episoodis seriaalis “Burn Notice” ning mängis ka NBC komöödiaseriaalis “Welcome to the Family”, mille eluiga jäi üsna lühikeseks. Chaviral on olnud rollid ka seriaalides nagu “Castle”, “Scandal”, “Jane the Virgin”, “Santa Clarita Diet”, “Selena: The Series” ja “Chicago P.D.”.

Chavira on abielus ja tal on kaks last.

Sari
Foto: Jim Smeal/BEI/Shutterstock; Matt Baron/BEI/Shutterstock

James Denton – Mike

Pärast seriaalis Susani abikaasa kehastamist mängis Denton mitmes telefilmis, nagu näiteks “For Love & Honor” ja “My New Best Friend”. Lisaks oli tal kandev roll seriaalis “Devious Maids” ja aastatel 2015-2021 mängis ta seriaalis “Good Witch”.

Oma ekraanipartneri Teri Hatcheriga (Susan) mängis ta uuesti koos 2021 aasta Hallmarki jõulufilmis “A Kiss Before Christmas”.

Denton on abielus, tal on kaks last ning mängib aastast 2006 kitarri ansamblis Band from TV.

Sari
Foto: Abc-Tv/Kobal/Shutterstock;Broadimage/Shutterstock

Doug Savant – Tom

Lynetti abikaasat kehastanud Savant otsustas pärast “Meeleheitel koduperenaiste” seriaali lõppemist kuulsusesärast tagasi tõmmata. Küll aga mängis ta mitmes seriaalis väiksemaid rolle, nagu näiteks “Criminal Minds”, “Scorpion”, “Dirty John”, “Tell Me Your Secrets”.

Savant on olnud abielus kahel korral ja tal on neli last.

Sari
Foto: Abc-Tv/Kobal/Shutterstock;Broadimage/Shutterstock

Kyle MacLachlan – Orson

Kuigi MacLachlan ei mänginud seriaalis kuni lõppemiseni, jäi just tema peamiselt meelde kui Bree abikaasa. MacLachlan nimelt astus 2010 aastal seriaalist kõrvale, et keskenduda oma poja kasvatamisele.

Pärast seda on näitleja mänginud seriaalides nagu “How I Met Your Mother”, “Portlandia”, “The Good Wife” ja “Agents of S.H.I.E.L.D”.

Hiljuti andis ta oma hääle Disney ja Pixari animafilmile “Inside Out” ja mängis seriaalides “Twin Peaks” ning “Joe vs Carole”.

Sari
Foto: Marion Curtis/Starpix/Shutterstock; Gregory Pace/Shutterstock

Vaata ka, millega tegelevad täna seriaali naispeategelased!

”Meeleheitel koduperenaised” on esmaspäevast reedeni kell 20.00 TV3 Life kanalil.

Kommentaarid puuduvad