Reklaam sulgub sekundi pärast

Kes oleks arvanud? Robert Downey Jr. muretses oma näitlemisoskuste pärast

Robert Downey Jr
Robert Downey Jr — FOTO: IMAGO/Future Image/Scanpix

Robert Downey Jr. muretses, et Iron Mani (Raudmehe) pikaajaliselt mängimine, mõjutab tema näitlemisoskusi. Näitleja pidi ekraanil kehastama Raudmeest 11 aastat.

Vestluses New York Times ajakirjaga ütles Downey Jr., et 11 aastat, mis ta veetis Iron Mani/Tony Starki mängides Marveli kinouniversumis, panid teda mõtlema, kas ta lõikab ära muud näitlemisoskused, mida ta võiks kasutada. "Hakkate mõtlema, kas teie lihased pole taandarenenud," arutas Downey Jr. antud intervjuus.

Downey Juuniorit sai näha selles rollis esimest korda filmis "Iron Man" aastal 2008 ja viimast korda 2019. aasta filmis "Avengers: Endgame".

Nüüd saab meest näha aga kaua oodatud filmis "Oppenheimer". Näitleja ütles, et režissöör Christopher Nolan, kes on varsti linastuva filmi "Oppenheimer" režissöör, tahtis näha tema teist poolt.

"Ma teadsin, et tuleb hetk, kus Christopher Nolan tahab, et me treeniksime neid teisi oskuseid, kuid seda nii, et kaotaksin oma tavapärased harjumused," selgitas Downey Jr.

Filmis "Oppenheimer", mis räägib aatompommi leiutamisest, mängib Robert Downey Jr aatomienergiakomisjoni esimeest Lewis Straussi. Uue projekti vastuvõtmine oli Downey Jr. sõnul tervitatav. "Olen õnnelik, et taastasin sideme puristlikuma lähenemisega filmide tegemisele, ”sõnas ta.

"Oppenheimer" jõuab kinodesse 21. juulil.

Vaata filmiseeriat "Iron Man" Go3-st!