”Kättemaksukontori” suvemaraton algab juba täna! Esimene episood paljastab, kuidas sündis hittseriaalile nimi

„Kättemaksukontori“ suvemaraton
„Kättemaksukontori“ suvemaraton — FOTO: TV3

TV3 rõõmustab sel telesuvel kõiki ”Kättemaksukontori” fänne, sest tänasest saab legendaarsele krimisarjale kaasa elada argiõhtuti ja alates kõige esimesest hooajast. Avaosa lugu kannab pealkirja ”Inglid ja närukaelad”.

”Kättemaksukontor” jõudis TV3 eetrisse 2009. aastal ja võitis kohe vaatajate südamed, kasvades läbi hooaegade Eesti armastatuimaks krimikomöödiasarjaks. Sari on pälvinud palju tunnustust, sellega on seotud olnud ülipopulaarsed fännipäevad ning heategevusprojektid.

Tänasest saab ”Kättemaksukontorile” argiõhtuti kell 19.00 kaasa elada päris algusest, mil põhirollides särasid Marika Vaarik, Kadri Rämmeld, Ott Sepp ja Märt Avandi.

Meenutuseks – ”Kättemaksukontori” esimese osa tutvustus aastal 2009 oli järgmine:

Kodumaise krimisarja kangelasteks on kaks naist – endine mõrvagrupi uurija Frida Arrak (Marika Vaarik) ja endine sekretär Marion Pärn (Kadri Adamson). Naised on iseloomult ja maailmavaatelt täielikud vastandid, kuid neid seob ühine vimm meessoo vastu. Viha tipneb ideega sookaaslastele kättemaksuteenust pakkuma hakata. Loomulikult ei saadeta tagasi ka mehi, kelle naised juhtuvad olema šovinistid, vägivallatsejad või üleaisalööjad.

Tegutsema on asunud salapärane maniakk, keda hüütakse Sünnipäevamõrvariks. Frida tegeleb tema paljastamisega, Marionist saab aga ohver. Juhtum toob mõlema naise ellu ootamatu pöörde, mille tagajärjel sünnib Kättemaksukontor.

”Kättemaksukontori” esimene hooaeg looga ”Inglid ja närukaelad” jõuab taas TV3 vaatajateni täna kell 19.00.

Kommentaarid puuduvad