Katrin Karisma oli sunnitud oma kirest loobuma: see jääb puusadele pidama!

Äsja maandus teleteenuses Go3 uhiuus kodumaine seriaal “Buss”, mille ühes peaosas teeb ka oma esimese telerolli Katrin Karisma. Keda ta seal mängib ja miks on ta pidanud aja jooksul ühest oma kirest loobuma?

Karisma tegelane on väga lihtne inimene – Pahuküla kaltsuäri omanik. “Üldiselt ma olen selline ellujääja, sooja südamega, aga päris tugeva karakteriga. Rolle olen ma elu jooksul üht-teist teinud, aga elus esimest korda istusin ma vangis selles seriaalis! Ma usun, et näitlejal on väga huvitav, kui on rollid sellise amplituudiga, et kord oled krahvinna ja siis järsku oled kaltsuäri omanik ja istud vangis,” ütleb ta.

Kuidas noored teletegijad Karisma siis ära rääkisid? “Mulle väga meeldib noortega koostööd teha ja ma usun, et praegune noorte seltskond, kes siin on, nad on täisproffid. Ma olen filme ka varasemalt teinud ja ma võtan nende ees mütsi maha, noored on väga tublid ja teevad tööd suure tempoga ning see on hästi äge!” avaldab Katrin.

Kuidas on tal aga vaba ajaga lood? Leiab ta ikka aega ka puhkamiseks ja muudeks meelistegevusteks? “Küpsetamise ma olen ammu ärajätnud, sest need tooted jäävad puusadele pidama,” ütleb Karisma muiates.

Vaata seriaali “Buss” teleteenuses Go3!

Kommentaarid puuduvad