Kas tõesti? Sahinad: Amber Heard lõigatakse kohtuskandaali tõttu uuest “Aquamani” filmist välja

Heard
Amber Heard filmis “Aquaman”

Just Jared

Hiljuti lõpu saanud suur kohtusaaga Johnny Deppi ja Amber Heardi vahel kütab endiselt kirgi ja nüüd kuulutab väljaanne Just Jared, et uues “Aquamani” üles astuma pidanud Heard lõigatakse filmist lihtsalt välja.

Esimeses “Aquamani” filmis kehastas Heard tegelaskuju nimega Mera ja pidi seda tegema ka jätkufilmis. Kui esile kerkisid aga tugevad vägivallasüüdistused, nõudsid fännid tema tegelaskuju eemaldamist filmist. Nüüd, pärast kohtus lõplikult kaotamist, teatab filmistuudio Warner Bros. allikas, et Heardi rollile leitakse uus näitleja.

“Warner Bros. on otsustanud pärast filmi esmase versiooni vaatamist leida Amber Heardi karakteri jaoks uus näitleja. Me filmime tema stseenid uuesti Jason Momoa ja Nicole Kidmaniga,” sõnas allikas ja lisas, et valituks osutuv näitlejatar hakkab kehastama Merat ka kõikides edasistes DC filmides.

“Aquamani” filmi kallal töötavad allikad aga lisavad, et Heardi pole täielikult filmist väljajäetud, vaid tal on siiski väikene roll. 

TMZ väljaandele andis omapoolse kommentaari ka Heardi meeskond, kelle sõnul on tegemist kõigest alusetu laimuga. “Kuulujuttude veski on jahvatanud esimesest päevast saadik – see jutt on ebatäpne, riivav ja veidi hullumeelne,” kinnitas Heardi esindaja.

Teine “Aquamani” film peaks kinodesse jõudma 2023 aasta kevadel.

Kommentaarid puuduvad