Reklaam sulgub sekundi pärast

Kas oled näinud? Just see multikas tõi kokku Hollywoodi staaride koorekihi

Johanna Alvin

Multikas
Multikas "Laula" tõi kokku tõelise Hollywoodi staaride koorekihi — FOTO: 123rf

Animafilm "Laula" toob kokku Hollywoodi staaride koorekihi, kes mitte üksnes ainult ei räägi, vaid ka laulavad filmis. Multikas on pälvinud laialdast tunnustust oma näitlejatevaliku üle ning juba sel laupäeval on nii väikestel kui suurtel võimalik filmi "Laula" nautida TV3 eetris.

"Laula" lugu räägib ühe koaala viimasest katsest päästa kunagi suurejooneline teater, mis on kokkuvarisemise äärel. Optimistlik koaala korraldab suurejoonelise lauluvõistluse, mis meelitab ligi kirju seltskonna võistlejaid, kellelst igaühel oma ainulaadne taust ja põhjused lavale astumiseks. 

Filmis annavad oma hääle mitmed Hollywoodi armastatud näitlejad, kes filmis mitte ainult ei räägi, vaid ka laulavad. Loe, milliste tegelastena astuvad tuntud staarid üles!

Matthew McConaughey annab oma hääle filmis "Laula" Buster Moonile, kes on optimistlik koaala. Tore tegelane korraldab oma teatri päästmiseks lauluvõistlust.

Reese Witherspoon kehastab filmis põrsas Rositat, kes loobus noorena oma unistustest saada lauljaks. Sellest ajast saati on notsu oma suure pere eest hoolitsenud, kuid konkursil osalemine annab talle uue võimaluse lauljakarjääris.

Seth MacFarlane, kes on muidu tuntud kui animaseriaali "Perepea" loojana, kuid "Laulas" annab ta oma hääle hoopis Mike'ile, kes on väike ülbe hiir. Tegu on tegelasega, kellel on sinatralik hääl ja suur unistus saada maailma parimaks ning kuulsamaks lauljaks.

Scarlett Johansson mängib teismelist okassiga, kes otsib pärast poiss-sõbrast lahkuminekut taas oma häält.

John C. Reilly on lammas Eddie, kes on Busteri parim sõber ja aitab tal teatrit juhtida.

Taron Egerton kehastab noort gorillat Johnny'it, kes tahab pigem laulda kui oma isa kuritegelikes jälgedes käia. Lisaks esitab Egerton filmis Elton Johni lugu "I'm still standing", mille tänu ta sai rolli filmis "Rocketman" ning sai võimaluse kehastada Elton Johni ennast.

Tori Kelly on Meena, kes astub üles häbeliku elevandina. Uskumatu häälega teismelist elevanti hoiab tagasi aga lavahirm, millest ta filmi lõpuks jagu saab.

Nick Kroll mängib Gunterit, uhket põrsast, kellest saab laval põrsas Rosita tantsupartner.

"Laula" näitlejatevalik pälvis palju tunnustust selle eest, et näitlejate isiksused ja anded sobisid suurepäraselt animeeritud tegelaskujudega, luues meeldejääva ja kaasahaarava muusikaelamuse.

"Laula" on eetris täna õhtul kell 19.30 ikka TV3 eetris!

Kommentaarid puuduvad