Reklaam sulgub sekundi pärast

VIDEO | Grete Lõbu abikaasa Mirjo proovis kätt TV3 mälumängus “Kahevõitlus”

Brit Suurraid

Möödunud nädala reedel oli TV3 eetris meeleolukas mälumäng "Kahevõitlus", kus astus üles Grete Lõbu abikaasa Mirjo. "Olen Mirjo, tulen siit samast Tallinnast ja olen täiskohaga paps," tutvustas ta end saatejuht Kristjan Jõekaldale.

Saatejuht Kristjan Jõekalda uuris saate käigus korra veel, millega Mirjo igapäevaselt tegeleb. "Olengi igapäevaselt kodus, lapsega kodus. Ma olen ülimalt tänulik meie riigile, et meil lastakse lihtsalt kodus olla ja antakse raha ka,“ teatas Mirjo rõõmsameelselt.

Kes soovib meeleolukat "Kahevõitluse" saadet koos Mirjoga järgi vaadata, siis siinkohal soovitame lugemise lõpetada!

Nimelt pidi Mirjo saates oma konkurendile alla vanduma - mees teenis 110 punkti, vastane aga 240 punkti. Õnneks ei paistnud mees oma saatusest väga morjendatud olevat ja elas konkurendile lõpuni kaasa. 

"Kahevõitlus" on TV3 eetris igal argipäeval kell 18.30!

Grete ja Mirjo abielu tuli avalikuks 2022. aasta kevadel. Grete tänas toona õnnesoovide eest, aga pikemalt oma abiellumisest ei rääkinud: „Ajakirjanikuna soovin ise samuti intervjueerida, sest see on minu töö, aga isiklike asjadega on nii, et on neid, kes endast räägivad, ja on inimesi, kes endast ei räägi. Mina olen see teine. Palun väga vabandust selle tõttu! Me oleme Mirjoga väga õnnelikud!“

Samal kevadel jäi Grete „Ringvaatest“ lapsehoolduspuhkusele, sest tema ja Mirjo said esimese ühise lapse.

Kommentaarid puuduvad