Reklaam sulgub sekundi pärast

Juba täna algab TV3s Ukraina komöödiasari „Rahva teener” peaosas Zelenskõiga

''Rahva teener''
Pressifoto

Täna algab TV3s Ukraina komöödiasari „Rahva teener“, mille peaosas on praegune Ukraina president Volodõmõr Zelenskõi.

Ukraina hittkomöödia keskmes on ühe Kiievi keskkooli tavaline ajalooõpetaja, kellest saab juhuse tahtel üleöö Ukraina president. Peaosa kehastab nüüd juba päris presidendina kogu maailma imetluse ära teeninud Volodõmõr Zelenskõi.

„Sari „Rahva teener“ on viimaste aastate üks kõige tabavamaid ja vaimukamaid komöödiasarju ning on rõõm, et TV3 eetrisse jõuab iganädalaselt meeleolukas telelugu tõelise kangelase Volodõmõr Zelenskõiga,“ märgib TV3 loovjuht Urmas Eero Liiv.

Urmas Eero Liivi kinnitusel näeb TV3s  „Rahva teenri“ kõiki kolme hooaega. „Probleemid, millest sari räägib, on ka meil sarnased - kõikjal on rumalaid ja auahneid poliitikuid, kes tegutsevad iseendi, mitte rahva nimel. Peale selle kehastab peaosalist nüüdseks juba maailmakuulus Volodõmõr Zelenskõi. Just see komöödiasari lükkaski koomikuna tuntud näitlejale sisse tegeliku hoo saada poliitikuks ja lõpuks ka päriselt Ukraina presidendiks.“  

„Rahva teener“ alustab TV3s täna kell 20.30; teist osa näeb juba homme kell 21.00 ning edaspidi on sari eetris kolmapäeviti kell 21.00.

Kommentaarid puuduvad