Hollywoodi streigid jätkuvad! Emmy auhindade jagamine lükati edasi

Emmy auhindade jagamine lükatakse edasi
Emmy auhindade jagamine lükatakse edasi — FOTO: 123rf

Televisiooni kõrgeim auhind Primetime Emmy auhindade jagamine on esimest korda enam kui kahe aastakümne jooksul edasi lükatud, kuna Hollywoodi kirjanike ja näitlejate streigid jätkuvad..

Neljapäeval teatas väljaanne Variety, et esimest korda enam kui 20 aasta jooksul lükatakse televisiooni Emmy auhindade jagamine edasi kirjanike ja näitlejate streigi tõttu.

Auhinnasaade oli kavandatud Foxi eetrisse 18. septembril. Ürituse koostööpartneritele on öeldud, et tseremooniat sel kuupäeval eetrisse ei lasta. “See on esimene kord, kui on ametlikult teatatud, et kuupäev on edasi lükatud, ” teatas meelelahutusväljaanne.

Edasilükkamine oleks Emmyde jagamise jaoks esimene pärast seda, kui saade hilines pärast 11. septembril 2001 toimunud terrorirünnakuid.

Hollywoodi seriaalide ja filmide produktsioonid aeglustusid drastiliselt, kuna Ameerika Kirjanike Gild alustas 2. mail streiki. Peaaegu kõik allesjäänud tööd peatusid pärast seda, kui näitlejate ametiühing SAG-AFTRA alustas samuti 14. juulil streiki, mis tähistas esimest korda alates 1960. aastatest kui Hollywoodi kirjanikud ja näitlejad on streikinud samaaegselt.

Kommentaarid puuduvad