Henrik Normann koostööst Madis Millinguga: viskasime kulli ja kirja, kes täna naist mängib!

Stuudio

Komöödiasarja “Vanad ja kobedad” täht Henrik Normann toob lavadele uue monotuuri, mis räägib tema ja lavapartner Madis Millingu humoorikatest olukordadest. Normanni sõnul sündis etendus spontaanselt, kuna rääkimist väärivaid lugusid on palju.

Henrik Normann monotuur kannab pealkirja “Kelle seljas on kleit?”: “See etendus sündis tegelikult väga spontaanselt, kuna neid lugusid meenutades inimesed ikka naeravad ja ütlevad, et räägi veel midagi põnevat ja toredat, mis teil juhtus. Ühel hetkel jõuti väikeses kollektiivis jutule, et tee sellest etendus. Sul on neid lugusid nii palju, et siis saad ühe korraga ära rääkida.”

“Mõtlesin, et millest see kava võiks koosneda ja mul tuli meelde, et peale telesarjade, filmi või üritustel esinemiste, oli meil Madisega ühel hetkel selline kulli ja kirja viskamine, et kes täna naist mängib ja kelle seljas täna kleit on,” meenutab Normann.

“Madis tegi ju Maie ja Valduri projektis ka Silvit ja ma ei viitsinud ka kogu aeg Maiet mängida. Mõtlesin, et mõnikord võiksin ma ka ju Silvit teha ja siis me hakkasime niimoodi jagama,” lisab ta. 

Normanni sõnul pole läbi ühiste lugude rääkimise varalahkunud sõpra meenutada tema jaoks emotsionaalselt raske. “Püüan need asjad ikkagi eristada. Pigem tunnen uhkust ja rõõmu ning heldimusega seda, et on, mida rääkida. On elatud säravalt ja tehtud väga ägedaid asju ja miks mitte siis ka neid lugusid jagada. Need ei pea jääma alati grimmiruumi või süldilauda.”

Vaata täpsemalt päises olevast videost, millised humoorikad lood ja seigad meenuvad Normannile meenub seoses Madis Millinguga ning millised kleidid kuuluvad Henriku kostüümide hulka! 

“Stuudio” saate ja lugude kota saab lisainfot siit!

Kommentaarid puuduvad