Reklaam sulgub sekundi pärast

“Harry Potteri” staar viskab luua nurka! Daniel Radcliffe: põnev, mida teised inimesed selle rolliga teevad

CNN

Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe — FOTO: AFP/Scanpix

Daniel Radcliffe on otsustanud mitte näidelda uues "Harry Potteri" seriaalis. Staar mängis raamatu frantsiisi nimitegelast üle kümne aasta ja on otsustanud elus uue lehe keerata.

Daniel Radcliffe mängis Harry Potterit, armastatud tegelast, keda ta kehastas filmiseerias "Harry Potter", mis põhinevad kirjanik J.K. Rowlingi enimmüüdud raamatusarjal.

Kui näitlejalt küsiti, kas tal on plaanis osaleda eelseisvas Max TV "Harry potteri" teleseriaalis, ütles Radcliffe esmaspäeval Access Hollywoodile antud intervjuus, et tal pole sellel teemal mingeid kindlaid arutelusid olnud.

"Ma arvan, et on väga loogiline, et tegijad teevad ikkagi uue sarja ja Harryt mängib keegi teine, nii et ma arvan, et mul oleks väga imelik kohale ilmuda," rääkis Radcliffe mõttest sarjas näidelda.

Näitleja jätkas: "Ma olen väga põnevil, et näha, mida teised inimesed selle rolliga teevad," ja võrdles Potteri loo ümberjutustamist ekraanil sellega, kuidas Sherlock Holmesi lugu on erineval viisil filmilikult ümber tõlgendatud.

"Ma arvan, et "Potteri" raamatusari oli alati suurem kui üks tõlgendus või üks frantsiis, seega on lahe näha, et tõrvik edasi antakse," ütles ta.

"Harry Potteri" filmiseeria lõbustas fänne aastatel 2001 kuni 2011. Peale seda on ilmunud ka näidend, mis räägib Harry Potteri pojast ning filmiseeria "Fantastilised elukad", mis räägib sama universumi suurest sõjast ning selle loomadest enne "Harry Potteri" raamatruseeria tegevusi.