Reklaam sulgub sekundi pärast

Rõõmusõnum spordisõpradele! Go3 tellijad saavad ka järgnevatel hooaegadel Euroliiga korvpallimänge nautida

TV3 Grupp ja LRT koostöös Saran Media Groupiga laiendavad Euroliiga ülekandeõigusi Baltikumis
TV3 Grupp ja LRT koostöös Saran Media Groupiga laiendavad Euroliiga ülekandeõigusi Baltikumis — FOTO: Go3

TV3 Grupp ja Leedu Rahvusringhäälingu (LRT) koostöös Saran Media Groupiga teatavad rõõmusõnumist, et Turkish Airlines Euroliiga ja 7Days EuroCupi mängude ülekandeõigusi laiendatakse Baltikumis, et ka järgnevatel hooaegadel saaksid Eesti korvpallifännid nautida tipptasemel Euroopa korvpalli.

Kõik Euroliiga mängud ja valitud EuroCupi mängud on vaadatavad TV3 Grupi Baltikumi suurimas OTT-teleteenuses Go3 ja samuti TV3 Sport kanalitel Eestis, Lätis ja Leedus.

Uue lepingu kohaselt edastavad TV3 Grupp ja LRT kõiki Kaunase Žalgirise mänge ning kõiki EuroCupis osalevate Leedu klubide mänge. LRT näitab kohtumisi Leedu publikule kas LRT Televizija või LRT Plius kanalitel ja lrt.lt portaalis.

TV3 Grupi Go3 televisiooni tegevjuht Jan Wykrytowicz kommenteeris: "Go3 televisioon ja TV3 Sport kanalid on uhked, et nad on Baltikumi parima korvpalli koduks. Igal hooajal toome fännideni üle 1000 otseülekande kõige põnevamatest korvpallivõistlustest – Euroliigast ja EuroCupist, LKL-ist, NBA-st, WNBA-st, FIBA meistrivõistlustest, ACB liigast, korvpalli Meistrite liigast ja mujalt. Meil on hea meel teatada, et eelseisvatel hooaegadel saavad Baltikumi fännid meie vahendusel vaadata kõiki Euroliiga mänge, sealhulgas Kaunase Žalgiris mänge, play-off-mänge ja Final Fouri."

LRT peadirektor Monika Garbaciauskaite-Budriene kommenteeris: "EuroLeague'i fänne on üle kogu Euroopa, seega on LRT-l hea meel lüüa käed Go3 televisiooniga ja kindlustada õigused, et näidata populaarseimate korvpallivastaseisude otseülekandeid kõikidele Leedu kodanikele. Me teame, et leedukad on suured korvpallifännid, seega on LRT jaoks äärmiselt oluline anda neile kõigile võimalus jälgida oma armastatud meeskonda Žalgiris."

"Oleme väga rahul, et saame jätkata oma koostööd TV3 Grupi, LRT ja Saran Media Groupiga, tuues kõik meie mängud Baltikumi fännideni," ütles Euroliiga turundus- ja kommunikatsioonijuht Alex Ferrer Kristjansson. "Meie jaoks on väga oluline säilitada tasuta ja tasulise televisiooni hübriidmudel, mida alustasime 2020. aastal, sest see on osutunud äärmiselt edukaks, saavutades eelmisel hooajal 50% vaatajate arvu kasvu."

Saran Media Groupi tegevjuht Kenan Alan Saran ütles: "Meil on hea meel laiendada oma partnerlust TV3 Grupi ja LRT-ga, et tuua Turkish Airlines Euroliiga ja EuroCupi korvpalli miljonitele pühendunud ja kirglikele korvpallifännidele Eestis, Lätis ja Leedus. Oleme uhked, et saame laiendada oma meediapartnerlust Euroleague Venturesiga ning hindame nende usaldust.“