Reklaam sulgub sekundi pärast

FOTOD | TV3 eetrisse jõuab palavalt armastatud seebiseriaal “Kolm õde”

TV3 vaatajateni jõuab jaanuari lõpus Mehhiko seriaal „Kolm õde“ (Tres veces Ana, 2016), mille keskmes on kolmikutest õed Ana Lucía, Ana Laura ja Ana Leticia. Õed on küll identsed välimuselt, ent väga erinevad iseloomudelt. 

Nende lugu saab alguse aastaid tagasi, kui õekeste vanemad hukkuvad autoõnnetuses, mille tahtmatult põhjustab Ana Leticia, kui haarab jonnihoo käigus isalt rooli. Pereauto kukub jõkke ja arvataksei, et ellu jäid vaid kaks õde ja uppus ka Ana Lucía, kuid tegelikult mitte. Kohalik naine Soledad Hernández, kes oli kaotanud oma väikese tütre, leidis ta, ja kasvatas üles. Ana Lucia ei tea midagi oma tegelikust päritolust, ta sirgub tagasihoidlikes tingimustes, mis teeb temast helde ja ülla inimese. Temast saab isepäine, kuid kaastundlik naine, kes armastab sõpru ja perekonda, eriti ema.

Teisest õest Ana Laurast on pärast õnnetust saanud väga häbelik ja heasüdamlik inimene. Ta on armas, kuid vaikne ja üksildane tüdruk, kes soovib leida oma kadunud õde Ana Luciat, keeldudes uskumast, et too uppus. Ana Laurale on kunagine autoõnnetus füüsilise jälje jätnud – tal pole üht jalga ja see paneb naist end teistest kehvemana tundma. Ta armub Ramirosse, kes teda samuti armastab, kuid naine ei tunne end mehe sümpaatia väärilisena ja arvab, et puude tõttu on Ramirol temast lihtsalt kahju. Ana Laura elab mõisas koos Ana Leticiaga, kes näib olevat ainus autoõnnetusest tervelt pääsenu; ometi pole see nii, sest ta südamel on raske koorem, mida ta varjab. Ana Leticia on nartsissist, enesekeskne ja ülbe naine, kellele on oluline alati tähelepanu keskpunktis olla ja saada, mida ta tahab. Ta armastab hiilgust, glamuuri ja raha ning haub vandenõusid, mis tekitavad palju probleeme.

Läbi erinevate katsumuste ja läbielamiste jõuab kolm õe lugu lõppvaatuseni, mis on üllatav ja ootamist-vaatamist väärt.

Kolme õe erinevaid karaktereid kehastab andekas Prantsuse-Mehhiko peres sirgunud näitlejanna Angelique Boyer.

„Kolm õde“ alustab TV3s teisipäeval, 30. jaanuaril kell 16.05.

Vaata fotosid tegelastest!

Vaata seriaali "Kolm õde" ka TV3Playst!